X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trójka wkracza w świat wielkiej mody!

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2012 11:15
"Powiększenie" to nowa audycja Anny Gacek. Tylko o modzie i zawsze o pięknie. O sztuce tworzenia i wielkim biznesie. Zapraszamy już w niedzielę, 16 września.
Trzy supermodelki na wrześniowych okladkach paryskiego Vogue
Trzy supermodelki na wrześniowych okladkach paryskiego "Vogue"

Startujemy! A ponieważ początek tej przygody przypada na wrzesień, zanim zaszeleszczą jesienne liście, zrobimy hałas tysiącami kartkowanych stron wrześniowych numerów magazynów mody - najważniejszych w roku.
Nowy numer amerykańskiego "Vogue" ma rekordowe 916 stron i waży ponad dwa kilogramy - to największy (i najcięższy!) numer w ich historii. Na okładce Lady Gaga w kreacji Marca Jacobsa. W Paryżu "Vogue" ma aż trzy okładki, a na nich trzy supermodelki - Lara, Daria i Kate, wszystkie w tej samej sukience Dolce & Gabbana. Panie, podobnie jak Lady G, sfotografowali najbardziej pożądani w tej chwili na mieście - Mert i Marcus.

Dla ożywczej odmiany na okładce brytyjskiego "Vogue" najważniejsza jest po prostu moda. Modelka sezonu, Karlie Kloss uśmiecha się do obiektywu Nicka Knighta w kreacji Jonathana Saundersa. Dużo bardziej teatralnie jest na okładkach "Harper's Bazaar" - mroczna Keira Kneightley (UK) kontra różowa Gwen Stefani (US) w wielkim kapeluszu.

"Vanity Fair" publikuje swoją doroczną listę najbardziej stylowych osób. Zresztą, tyle się dzieje! We wrześniu pojawiają się nowe kampanie. Rysują się tendencje. Idzie nowe! 
O tym wszystkim porozmawiam z tymi, którzy przygotowali niejeden numer wrześniowy. Najlepsi w polskim dziennikarstwie modowym. Agnieszka Ścibior, Filip Niedenthal i Piotr Zachara zrobią w Powiększeniu jedyny w swoim rodzaju przegląd prasy. Jaki kolor jest kolorem sezonu? Kto wygląda jak przestraszona kura domowa? Komu trzeba zabrać aparat? O tym wszystkim już w niedzielę!
Zapraszam, Anna Gacek.
p.s. www.facebook.com/powiekszenie.w.trojce - w radiu usłyszycie, tam zobaczycie!
p.s. i oczywiście powiekszenie@polskieradio.pl - piszcie o wszystkim, o czym chcielibyście usłyszeć w Powiększeniu i o czym warto powiedzieć, kogo pokazać! 

Dla ożywczej odmiany na okładce brytyjskiego "Vogue" najważniejsza jest po prostu moda. Modelka sezonu, Karlie Kloss uśmiecha się do obiektywu Nicka Knighta w kreacji Jonathana Saundersa. Dużo bardziej teatralnie jest na okładkach "Harper's Bazaar" - mroczna Keira Kneightley (UK) kontra różowa Gwen Stefani (US) w wielkim kapeluszu.

Z kolei "Vanity Fair" publikuje swoją doroczną listę najbardziej stylowych osób. Zresztą, tyle się dzieje! We wrześniu pojawiają się nowe kampanie. Rysują się tendencje. Idzie nowe! 

O tym wszystkim porozmawiam z tymi, którzy przygotowali niejeden "numer wrześniowy". Najlepszymi w polskim dziennikarstwie modowym. Agnieszka Ścibior, Filip Niedenthal i Piotr Zachara zrobią w "Powiększeniu" jedyny w swoim rodzaju przegląd prasy. Jaki kolor jest kolorem sezonu? Kto wygląda jak przestraszona kura domowa? Komu trzeba zabrać aparat? 

O tym wszystkim już w niedzielę o godz. 11.05.

Zapraszam, Anna Gacek.

P.S. www.facebook.com/powiekszenie.w.trojce - w radiu usłyszycie, tam zobaczycie!

P.S. 2 I oczywiście powiekszenie@polskieradio.pl - piszcie o wszystkim, o czym chcielibyście usłyszeć w "Powiększeniu" i o czym warto powiedzieć, kogo pokazać! 

Czytaj także

Chudość modelek to problem: mówi szefowa Vogue'a

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2010 14:42
"Większość modelek, które aktualnie chodzą na pokazach jest wybierana tylko i wyłącznie ze względu na ich wychudzone sylwetki dziewczynek sprzed okresu dojrzewania".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dzięki tej książce odniesiesz sukces w świecie mody

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2011 14:13
- Jest tu mnóstwo porad do fachowców, którzy współpracowali z Vogue’em – o książce "Sukces według Teen Vogue" opowiadała w Czwórce znawczyni mody Dorota Wróblewska.
rozwiń zwiń