X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Amerykanie są zmęczeni kampanią

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2012 16:19
- To była kampania intensywna jak nigdy dotąd w historii Ameryki. Jeżdżąc przez Stany i rozmawiając z ludźmi wszędzie, na każdym kroku słyszałem, że mają już dość kampanii, reklamówek telewizyjnych, debat, wzajemnego obrażania się - mówi Wojciech Cegielski, korespondent Polskiego Radia.
Audio
  • Wojciech Cegielski: Amerykanie są zmęczeni kampanią
Barack Obama
Barack Obama Foto: PAP/EPA/PIYAL ADHIKARY

Wojciech Cegielski mówi, że społeczeństwo amerykańskie jest mocno spolaryzowane. - Ten rów, który zawsze był, w ostatnich miesiącach, przez ostrą kampanię wyborczą, mocno sie pogłębił - podkreśla.
Korespondent zaznacza, że Barack Obama nie będzie miał swobody rządzenia. Bo choć w Senacie większość mają Demokraci, to Republikanie kontrolują Izbę Reprezentantów. - Więc jest ciąg dalszy patowej sytuacji i chyba żadna ze stron tak łatwo nie odpuści. Negocjacje w sprawie poszczególnych projektów będą długie, żmudne - przewiduje dziennikarz.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu wyborczego:

''

Czytaj także

Nieoczekiwany sukces Baracka Obamy

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2012 06:34
Jak podają stacje telewizyjne oraz sztab wyborczy Baracka Obamy, Amerykanie dali dotychczasowemu prezydentowi drugą szansę i świętują m.in. pod Białym Domem. W sztabie Mitta Romneya grobowa cisza.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Obama oddalił Amerykę od Europy"

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2012 07:59
Barack Obama przesunął Amerykę w kierunku Azji - powiedział gość "Sygnałów dnia" Janusz Reiter, prezes Centrum Stosunków Międzynarodowych.
rozwiń zwiń