X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trójkowy pokaz mody inspirowanej "Orłem”

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2013 08:54
Młoda polska projektantka, Ula Rzepniewska, przygotowała kolekcję inspirowaną akcją społeczną "Orzeł może”. Zaprezentujemy ją podczas wyjątkowego pokazu 4 czerwca w warszawskiej Sali Kongresowej.
Audio
  • Ula Rzepniewska o kolekcji inspirowanej akcją "Orzeł może" (Powiększenie/ Trójka)
Dyplomowa kolekcja Uli Rzepniewskiej - autorki kolekcji inspirowanej akcją Orzeł może
Dyplomowa kolekcja Uli Rzepniewskiej - autorki kolekcji inspirowanej akcją "Orzeł może"Foto: arch. pryw. U. Rzepniewskiej

Od 2 maja do 4 czerwca Trójka i "Gazeta Wyborcza" prowadzą wielką akcję społeczną "Orzeł może", która ma na celu przekonanie Polaków do okazywania życzliwości, optymizmu i wiary we własne siły. Prezydent RP objął akcję honorowym patronatem.

Jedną z atrakcji wielkiego finału akcji będzie pokaz mody Uli Rzepniewskiej, która modę i projektowanie studiowała we Florencji. – Te cztery lata były najbardziej inspirującym okresem w moim życiu. W modzie zakochana jestem od zawsze, a studia mnie w tym utwierdziły. Miałam tam tak zwariowanych wykładowców, artystów, że to bardzo napędzało mnie do tworzenia – wspominała projektantka w audycji "Powiększenie”.

Ula Rzepniewska twierdzi, że projektuje "jak dla siebie". – Czyli tak, żebym chciała sama nosić rzeczy, które powstaną albo żeby chciała je nosić moja przyjaciółka. Dlatego zwykle są to też rzeczy proste – opowiadała.

Jak wobec tego będzie wyglądała kolekcja przygotowywana na 4 czerwca? – Będzie dominował nonszalancki minimalizm, ale będzie też troszkę drapieżna i upierzona... Projekty inspirowane są moją kolekcją dyplomową z Florencji, bo udało mi się w niej wypracować pewien styl, któremu chciałabym pozostać wierna – dodała projektantka w rozmowie z Anną Gacek.

Podczas wielkiego finału akcji "Orzeł może” w roli modelek wystąpią bardzo zaskakujące osoby. Wkrótce więcej informacji.

Wszystko o czym mówimy w "Powiększeniu", znajdziecie na www.facebook.com/powiekszenie.w.trojce

 

Czytaj także

Polacy idolami młodych Niemców

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2013 17:30
Ten fenomen możliwy stał się dzięki Robertowi Lewandowskiemu, Jakubowi Błaszczykowi i Łukaszowi Piszczkowi, grającym w Borussii Dortmund. – Moim zdaniem jak nikt inny są symbolem rzetelnego, ciężko pracującego i odnoszącego sukcesu Polaka - mówi berliński korespondent Polskiego Radia Wojciech Szymański.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska jest potęgą motoryzacyjną! To nie żart

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2013 11:36
- Mało kto o tym wie i nie rozumiem, dlaczego się tym nie chwalimy – mówił w Trójce Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Orzeł może". Polacy są najlepszymi turystami w Hiszpanii

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2013 11:37
- Kiedy katalońska Izba Turystyczna zapytała właścicieli hoteli na Costa Brava, z którego kraju pochodzą najlepsi turyści, najwięcej wskazało na naszych rodaków - relacjonuje z Barcelony korespondentka Polskiego Radia, Ewa Wysocka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Orzeł może". Jak Rosjanie widzą Polskę?

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2013 13:10
- W Rosji nastawienie do Polski i Polaków zmienia się wraz z sukcesami lub porażkami polityków - mówi moskiewski korespondent Polskiego Radia, Maciej Jastrzębski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Optymista lubi świat!

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2013 13:52
Kto jest największym optymistą? O to, kim jest optymista, Katarzyna Stoparczyk zapytała najmłodszych słuchaczy Trójki. Od 2 maja do 4 czerwca Trójka i "Gazeta Wyborcza" prowadzą wielką akcję społeczną "Orzeł może", która ma na celu przekonanie Polaków do okazywania życzliwości, optymizmu i wiary we własne siły.
rozwiń zwiń