Noc oscarowa prosto z Myśliwieckiej

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2014 14:02
Najnowsze informacje, komentarze, ciekawostki - to wszystko zapewni słuchaczom Trójki Ryszard Jaźwiński, który na żywo będzie relacjonował galę rozdania Nagród Akademii Filmowej - Oscarów.
Audio
  • Ryszard Jaźwiński zaprasza na noc oscarową w Trójce (Trójka)
W Hollywood ostatnie przygotowania do najważniejszej filmowej nocy roku
W Hollywood ostatnie przygotowania do najważniejszej filmowej nocy roku Foto: PAP/EPA/MICHAEL NELSON

Budowanie nastroju rozpoczynamy już w niedzielę i to od samego rana, od najmłodszych słuchaczy. Na kilkanaście godzin przed ceremonią rozdania statuetek w "Zagadkowej niedzieli" porozmawiamy o tej ważnej nagrodzie filmowej. Sprawdzimy, czy dostały ją jakieś dzieci i posłuchamy nagrodzonych piosenek.

Rozmowy Ryszarda Jaźwińskiego z aktorami i ludźmi świata filmu na podstronach "Fajnego filmu" oraz "Trójkowo, filmowo" >>>

Zgodnie z zasadą budowania nastroju, od godz. 14 Ryszard Jaźwiński w swojej cotygodniowej audycji niedzielnej opowie o ostatnich przygotowaniach do gali. O faworytów do Oscara zapyta też gości w programie "Trójkowo filmowo".

Zobacz serwis specjalny OSCARY 2014 >>>

Natomiast na samą oscarowa noc zapraszamy już od północy. Zanim poznamy tegorocznych laureatów nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej usłyszą Państwo tegorocznych nominowanych - Lupitę Nyong’o, Michaela Fassbendera, Chiwetela Ejiofora, Leonardo Di Caprio, Steve’a McQueena i Joshuę Oppenheimera.

Opowiemy o nominowanych filmach razem z ich polskimi dystrybutorami. A ceremonię skomentują krytyk filmowy Sebastian Smoliński i Gareth Saunders (NeoRetros) muzyk i wielbiciel kina. Będzie też kilka telefonicznych niespodzianek. Audycję poprowadzi Ryszard Jaźwiński.

Podsumowanie najważniejszej nocy filmowej świata także w poniedziałkowej, porannej audycji "Zapraszamy do Trójki".

Noc oscarowa w Trójce w poniedziałek 3 marca od północy do godz. 6. Zapraszamy.

Zobacz więcej na temat: Oscary 2014 Ryszard Jaźwiński

Czytaj także

Noc z nominowanymi do Oscarów

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2014 08:00
Wielkimi krokami zbliża się oscarowa gala. Na nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej czekają nominowani, dziennikarze i widzowie. Organizatorzy Nocnych Maratonów Filmowych zachęcają, by najlepsze filmy tego roku zobaczyć jeszcze raz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Oscarowa "Zagadkowa niedziela"

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2014 20:42
W pierwszej marcowej audycji spotkaliśmy się z pozłacanym rycerzem, z mieczem w dłoni, stojącym na rolce taśmy filmowej, czyli z Oscarem.
rozwiń zwiń