X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dokończ sopocki limeryk, złap kubek Trójki

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2014 13:00
Od kilku tygodni zachęcamy Państwa do spacerów po Sopocie z naszym trójkowym audioprzewodnikiem. Przy okazji proponujemy zabawę. Państwa zadaniem jest zmiana zakończenia sopockiego limeryku, przygotowanego przez autorów. Bohaterka czwartkowego tekstu spaceruje, spaceruje i...
Audio
Dokończ sopocki limeryk, złap kubek Trójki
Foto: Klub Atelier

Zachęcamy do spaceru po Sopocie z naszym trójkowym audioprzewodnikiem. Można go już kupić w formacie mp3, wgrać w odtwarzać lub smartfon i wyruszyć w drogę.

Ale najpierw proponujemy zabawę. Autorzy przewodnika przygotowali sopockie limeryki, mniej lub bardziej inspirowane opowieściami, które usłyszeli. Dziwnie znajomi bohaterowie tych krótkich tekstów sami je zaprezentują. A państwo, jeśli zechcą, będą mogli zmienić zakończenie.

Pierwsza historia dotyczyła pamiętnego koncertu pewnej artystki w Operze Leśnej... Bohaterem limeryku był Marek Niedźwiecki i można go odsłuchać w dołączonym dźwięku. Bohaterami kolejnych są Barbara MarcinikArtur Andrus.

Kto wystąpił w czwartym wierszyku? Zachęcamy do wspólnej zabawy w zmianę zakończenia tego krótkiego tekstu, w porannej audycji "Zapraszamy do Trójki". Na mniej lub bardziej kulturalne propozycje czekamy pod nr tel. 22 33 33 333 lub smsa 71335.  Płyta z audioprzewdonikiem, trójkowy kubek i uszy  - czekają.
Zachęcamy do spaceru po Sopocie z naszym trójkowym audioprzewodnikiem. Można go już kupić na sklep.polskieradio.pl w formacie mp3, wgrać w odtwarzać lub smartfon i wyruszyć w drogę.

"Zapraszamy do Trójki" w czwartek (7 sierpnia) od godz. 6.05 do 9.00.

Zobacz więcej na temat: Joanna Mielewczyk Krystian Hanke

Czytaj także

Monciak - serce Sopotu i rzeka ze stadem bizonów

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2014 16:08
Popularny Monciak, czyli ulica Bohaterów Monte Cassino w Sopocie, to obowiązkowe miejsce spotkań turystów, ale też zagłębie ciekawych historii i tematów. O wielu z nich w specjalnym audiobooku opowiadają dziennikarze Trójki - Joanna Mielewczyk i Krystian Hanke.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sopot: kąpielisko i skrzący się barwami świat bohemy

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2014 16:52
Wiele niezwykłych opowieści, swoistych legend sopockich dotyczy osobliwych postaci żyjących w mieście. Wiele z nich utrwaliło się na kartach historii, choć nie zawsze tej, o której uczą w szkołach...
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Krok po kroku z Trójką, Sopot". Przewodnik nieschematyczny

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2014 14:30
- Dostaliśmy Sopot nieprzewodnikowy, nieschematyczny, pełen wciągających opowieści - tak o audiobooku "Krok po kroku z Trójką, Sopot" Joanny Mielewczyk i Krystiana Hanke mówi Michał Nogaś. W "Trójkowym Znaku Jakości" przedstawiliśmy przewodnik, który w sposób ciekawy, nie zawsze dosłowny i oczywisty prezentuje to miasto.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sopot - posłuchaj opowieści o mieście spełnionych marzeń

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2014 15:09
- Dla nas to też miasto spełnienia, bo o Sopocie udało nam się nagrać specjalną płytę. To przewodnik w formie audio, pełen ciekawych historii i nietuzinkowych osób - mówiła Joanna Mielewczyk w specjalnej audycji poświęconej audiobookowi "Krok po kroku z Trójką. Sopot".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tak powstawał Trójkowy audiobook o Sopocie

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2014 12:14
- Przewodnik robiło się świetnie. To była fantastyczna pogoda. Trafiliśmy na pięć dni w marcu, bezwietrznych, słonecznych. Mogliśmy chodzić po Sopocie i nagrywać. To była bardzo przyjemna praca. W audycji "Zapraszamy do Trójki" autorzy audiobooka "Krok po kroku z Trójką, Sopot" opowiedzieli o kulisach powstawania dźwiękowego przewodnika.
rozwiń zwiń