X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Prof. Mikołejko w "Klubie Trójki". Czy "uprawianie swego ogródka" to coś złego?

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2014 09:52
Jak sprawdza się dzisiaj przesłanie Wolterowskiego Kandyda o "uprawianiu swego ogródka"? Świat się otworzył i "ujawnił". Nie możemy się przed sobą tłumaczyć tym, że nie wiemy. A wydarzenia, o których jesteśmy informowani, pochodzą najczęściej z kategorii "bad news".
Prof. Zbigniew Mikołejko
Prof. Zbigniew MikołejkoFoto: Fragment okładki książki "Jak błądzić skutecznie. Prof. Zbigniew Mikołejko w rozmowie z Dorotą Kowalską”

Oto jedno z wielu: w drodze na Morskie Oko padł już drugi koń ciągnący wóz z turystami. Pojawiła się inicjatywa blokowania drogi dojazdowej; są więc tacy, którzy nie chcą, żeby tam ginęły następne konie. Ale giną gdzie indziej. A poza tym, są inne nieszczęścia, klęski i troski...
Nasuwają się więc pytania, być może naiwne, lecz jak powiada Szymborska, "nie ma pytań pilniejszych od pytań naiwnych". Czy "uprawianie swego ogródka" to coś złego? A może tylko - czy aż - tyle możemy zrobić? Tylko czy to wystarczy?
Naszym gościem w Klubie Trójki będzie dziś profesor Zbigniew Mikołejko.
Na "Klub Trójki" zapraszam w czwartek, 14 sierpnia, od godz. 21.05 do 22.00.
Dariusz Bugalski

Zobacz więcej na temat: Zbigniew Mikołejko