X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Przed premierą "Miasta 44" Jana Komasy

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2014 14:23
"Miasto 44" to bez wątpienia najgłośniejsza polska premiera ostatnich miesięcy.
Kadr z filmu Miasto 44 w reżyserii Jana Komasy
Kadr z filmu "Miasto 44" w reżyserii Jana KomasyFoto: mat.dystrybutora

Film opowiadający losy młodych uczestników Powstania Warszawskiego zainteresowanie wzbudzał już w trakcie zdjęć. Nie milkną komentarze po specjalnym, pierwszym pokazie, który odbył się w Warszawie 1 sierpnia, w 70. rocznicę wybuchu Powstania.

Gośćmi "Klubu Trójki" będą: reżyser Jan Komasa, autorka kostiumów Dorota Roqueplo, a także odtwórcy głównych ról Anna Próchniak, Zofia Wichłacz i Józef Pawłowski

Zapraszamy po 21.00

Ryszard Jaźwiński i Jan Niebudek (wydawca)

Czytaj także

Marcin Korcz: zetknięcie z Janem Komasą to kapitalna przygoda

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2014 15:38
- To była piękna przygoda, miałem rolę raczej trzecioplanową, trzy dni zdjęciowe, trzy większe sceny. Uderzający dla mnie był absolutny profesjonalizm zdarzenia, rozmach przedsięwzięcia, sposób, w jaki to było przygotowane - mówi Marcin Korcz, jeden z aktorów występujących w filmie "Miasto 44". Premiera obrazu 19 września.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Animowana rozmowa z filozofem. Noam Chomsky kontra Michel Gondry

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2014 05:57
Obraz francuskiego twórcy - Michela Gondry'ego "Czy Noam Chomsky jest wysoki czy szczęśliwy?" jest animowanym dokumentem. - Jest to najbardziej kreacyjny film, jaki możemy sobie wyobrazić, w którym z jednej strony mamy do czynienia z animacją, a z drugiej strony z czystą i bezpośrednią rejestracją dokumentalną - mówi Jakub Majmurek, krytyk filmowy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Hotel" - dramat psychologiczny i czarna komedia w jednym

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2014 15:00
W weekend na ekrany kin wchodzi "Hotel" - kameralny dramat psychologiczny w reżyserii Lisa Langseth, młodej reżyserki okrzykniętej w jej rodzimym kraju szwedzką Sofią Coppolą.
rozwiń zwiń