Przed premierą "Miasta 44" Jana Komasy

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2014 14:23
"Miasto 44" to bez wątpienia najgłośniejsza polska premiera ostatnich miesięcy.
Kadr z filmu Miasto 44 w reżyserii Jana Komasy
Kadr z filmu "Miasto 44" w reżyserii Jana KomasyFoto: mat.dystrybutora

Film opowiadający losy młodych uczestników Powstania Warszawskiego zainteresowanie wzbudzał już w trakcie zdjęć. Nie milkną komentarze po specjalnym, pierwszym pokazie, który odbył się w Warszawie 1 sierpnia, w 70. rocznicę wybuchu Powstania.

Gośćmi "Klubu Trójki" będą: reżyser Jan Komasa, autorka kostiumów Dorota Roqueplo, a także odtwórcy głównych ról Anna Próchniak, Zofia Wichłacz i Józef Pawłowski

Zapraszamy po 21.00

Ryszard Jaźwiński i Jan Niebudek (wydawca)

Czytaj także

Marcin Korcz: zetknięcie z Janem Komasą to kapitalna przygoda

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2014 15:38
- To była piękna przygoda, miałem rolę raczej trzecioplanową, trzy dni zdjęciowe, trzy większe sceny. Uderzający dla mnie był absolutny profesjonalizm zdarzenia, rozmach przedsięwzięcia, sposób, w jaki to było przygotowane - mówi Marcin Korcz, jeden z aktorów występujących w filmie "Miasto 44". Premiera obrazu 19 września.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Animowana rozmowa z filozofem. Noam Chomsky kontra Michel Gondry

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2014 05:57
Obraz francuskiego twórcy - Michela Gondry'ego "Czy Noam Chomsky jest wysoki czy szczęśliwy?" jest animowanym dokumentem. - Jest to najbardziej kreacyjny film, jaki możemy sobie wyobrazić, w którym z jednej strony mamy do czynienia z animacją, a z drugiej strony z czystą i bezpośrednią rejestracją dokumentalną - mówi Jakub Majmurek, krytyk filmowy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Hotel" - dramat psychologiczny i czarna komedia w jednym

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2014 15:00
W weekend na ekrany kin wchodzi "Hotel" - kameralny dramat psychologiczny w reżyserii Lisa Langseth, młodej reżyserki okrzykniętej w jej rodzimym kraju szwedzką Sofią Coppolą.
rozwiń zwiń