X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Plebiscyt na przebój Maanamu rozstrzygnięty!

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2015 22:00
Z okazji 40-lecia pracy twórczej grupy Maanam Program 3 Polskiego Radia zorganizował plebiscyt, w którym słuchacze wybrali największy przebój legendarnego zespołu.
Grupa Maanam powstała przed czterema dekadami (na zdjęciu: Kora na festiwalu TOPtrendy w 2006 roku)
Grupa Maanam powstała przed czterema dekadami (na zdjęciu: Kora na festiwalu TOPtrendy w 2006 roku)Foto: PAP/Barbara Ostrowska

Słuchacze Trójki głosowali na największy przebój Maanamu przez pięć tygodni, od początku września. Wybierać było można spośród 194 najbardziej znanych utworów zespołu, ale też solowych nagrań jej liderów - Kory i Marka Jackowskiego. Plebiscyt zakończył się 12 października.

Czytaj dalej
płyta 1200.jpg
Lista przebojów Maanamu w Trójce: miejsca 100-80

Wyniki zaprezentowaliśmy 16 października - specjalne, "Maanamowe" wydanie słynnej "Listy Przebojów Programu 3" poprowadził Piotr Baron, a gospodarzem poprzedzającej ją "LP Trójki" był Marek Niedźwiecki, który zaprezentował m.in. fragmenty wywiadu Piotra MetzaKorą - np. na temat historii i dorobku zespołu.

- W 2015 roku mija 40 lat od momentu powstania zespołu. Największe sukcesy odnosił on w latach 80. zeszłego wieku. To Maanam rozpoczął rockową rewolucję w Polsce - stał się klasykiem polskiej muzyki rockowej, a Kora, wokalistka i autorka większości tekstów grupy, rockowa ikoną - mówi Kamil Sipowicz, pisarz, malarz i historyk filozofii, a prywatnie mąż Kory.

Tu można posłuchać pierwszej godziny LP3 (od 19.05 do 20.00) >>>

Tu można posłuchać drugiej godziny LP3 (od 20.05 do 21.00) >>>

Tu można posłuchać trzeciej godziny LP3 (od 21.05 do 22.00) >>>

Z okazji jubileuszu 16 października ukazało się specjalne wydawnictwo podsumowujące ogromny muzyczny dorobek grupy. Na podwójnym albumie "Miłość jest cudowna (1975-2015)" znalazło się 40 zremasterowanych piosenek z całej historii Maanamu.

Zobacz więcej na temat: Kora Maanam MUZYKA Trójka