Biegam, bo lubię. Biegam i słucham Trójki!

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2021 19:33
W czwartkowe popołudnia zapraszamy do słuchania audycji tworzonej z myślą o miłośnikach biegania i wszystkich tych, którzy do biegania nie zdołali się (jeszcze) przekonać.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Breslavtsev Oleg

Jakie buty najlepiej sprawdzą się na bieżni, a jakie w parku? Jaka dieta nie zniweczy biegowych wysiłków? Jak się ubrać na zimowy trening? Na te i inne pytania odpowiadamy w Trójkowej audycji dla biegaczy.

***

Na "Biegam, bo lubię" zapraszamy w każdy czwartek około godziny 17.20. Prowadzi Krzysztof Łoniewski.

Czytaj także

Lasy Państwowe zachęcają – "Trenuj w lesie"

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2021 17:30
Lasy to idealne miejsce dla biegaczy, zarówno dla amatorów, jak i zawodowców. Lasy Państwowe nie poprzestają na udostępnianiu im leśnych ścieżek. Od 8 maja dzięki akcji "Trenuj w lesie" będziemy mogli nauczyć się prawidłowej techniki biegania pod okiem profesjonalistów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maraton w Dolinie Leśnej. Dlaczego warto się tam wybrać?

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2021 19:21
– Maraton Natura odbędzie się 13 czerwca w niedzielę w Leśnej Dolinie, 12 km od Głogowa. Z naszych informacji wynika, że jest to pierwszy maraton w Polsce, którego cała trasa przebiega w lesie – mówi, zachęcając do udziału w wydarzeniu, jego organizator Jerzy Górski, legenda polskiego triatlonu, pierwowzór bohatera filmu "Najlepszy".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bieg po emocje: biegowa impreza z charytatywnym podtekstem

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2021 17:30
Już od kilku lat biegają po coś i dla kogoś: za każdym razem w innym celu, ale zawsze dlatego, że chcą pomóc. Tym razem ich celem jest zwrócenie uwagi na problem udziału osób niepełnosprawnych w normalnym życiu, ale też zbiórka funduszy na specjalne mieszkanie dla Basi Turek: jeżdżącej na wózku trenerki, pedagoga i niezwykle pozytywnego człowieka.
rozwiń zwiń