Kirgistan i Mongolia. Dla miłośników gór i wolności

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2017 17:00
- Niesamowite krajobrazy, przestrzeń i dziewicza przyroda - to wszystko sprawia, że zarówno Kirgistan, jak i Mongolia są niesamowicie egzotycznymi miejscami - mówi podróżnik Jakub Czajkowski.
Audio
  • Kirgistan i Mongolia. Dla miłośników gór i wolności (Audycja pod-Różna/Trójka)
Kirgistan najlepiej oglądać poruszając się konno
Kirgistan najlepiej oglądać poruszając się konnoFoto: sirnength88/Shutterstock.com

Gość Trójki opowiadał o tym, jak najlepiej poruszać się po wspomnianych krajach, oraz odpowiedział na pytanie, czy wybierając się do nich trzeba znać język rosyjski.

W audycji opowiadaliśmy także o młodej kobiecie, która odwiedziła wszystkie kraje świata oraz o tym, że już niedługo na szczycie Mount Everest będzie działał internet...

Na koniec rozmawialiśmy z Polką mieszkającą w Norwegii. Mówiła ona o tym, co Norwegia oferuje miłośnikom nart i snowboardu.

***

Tytuł audycji: Audycja pod-Różna
Autorzy: Marcin Pośpiech, Łukasz Karusta
Goście: Jakub Czajkowski (podróżnik)
Data emisji:
18.02.2017
Godzina emisji: 8.30

fbi/mk

Czytaj także

Bogdan Jankowski: w górach problemy maleją

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2016 12:00
- W górach, kiedy człowiek musi myśleć, gdzie stanąć, za co złapać by nie spaść, problemy natychmiast uzyskują właściwą perspektywę. Góry uczą cenić życie i czuć jego smak - mówi instruktor alpinizmu i fotograf Bogdan Jankowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łukasz Supergan poznał tajemnice gór Iranu

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2016 13:22
- Iran to nie jest raj na ziemi. Mimo że dość szybko otwiera się na świat, to jednak cały czas jest to państwo policyjne - opowiadał w Trójce podróżnik, który jednocześnie przyznaje, że zakochał się w irańskich górach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Autostopem na Alaskę? Czemu nie!

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2017 15:19
Kamil Bodziony ze swoją dziewczyną wybrał się w podróż autostopem z Chicago na Alaskę i z powrotem. - Przejechaliśmy około 22 tysięcy kilometrów w ciągu 96 dni - opowiadał w Trójce.
rozwiń zwiń