Bronisław Komorowski: nie zmuszajcie prezydenta do uczestniczenia w płytkich awanturach

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2015 08:51
Prezydent powiedział w radiowej Trójce, że wyborcom należy się pogłębiona dyskusja i nie chcieliby oni słuchać awantur podczas debaty.
Audio
  • Prezydent Bronisław Komorowski o swoim programie wyborczym (Wyborczy salon polityczny Trójki)
Prezydent Komorowski uważa, że w debacie byłby atakowany przez 10 innych kontrkandydatów
Prezydent Komorowski uważa, że w debacie byłby atakowany przez 10 innych kontrkandydatówFoto: PAP/Bartłomiej Zborowski

- Nie zmieniłem zdania, debata jest potrzebna przed drugą turą - stwierdził Bronisław Komorowski. Zapowiedział, że jeśli znajdzie się w drugiej turze wyborów, na pewno będzie chciał spotkać się oko w oko z kontrkandydatem.

Bronisław Komorowski w swym programie zapowiada dobry start dla młodych, czyli program budowy mieszkań na wynajem z umiarkowanym czynszem. Ma się on opierać na wdrażanych już rozwiązaniach, o których opowiedział starający się o reelekcję prezydent. Jak głowa państwa ocenia swoje dotychczasowe działania na rzecz poprawy sytuacji mieszkaniowej młodych ludzi? Zapraszamy do wysłuchania nagrania całej audycji.

Wybory prezydenckie 2015. Czytaj więcej >>

Prezydent wyjaśnił także na antenie radiowej Trójki, z czego wynika spadek jego poparcia. Z ostatniego sondażu TNS Polska dla "Wiadomości" TVP wynika, że po raz pierwszy przewidywany wynik Bronisława Komorowskiego spadł poniżej 40 procent.

***

Tytuł audycji: Wyborczy salon polityczny Trójki

Prowadzi: Marcin Zaborski

Gość: Bronisław Komorowski (prezydent)

Data emisji: 04.05.2015

Godzina emisji: 8.13

bk/fbi

Czytaj także

Prezydent wręczył nominacje generalskie. "Służymy biało-czerwonej"

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2015 15:00
Prezydent Bronisław Komorowski wręczył nominacje na stopień generała brygady szefom ABW i SKW Dariuszowi Łuczakowi i Piotrowi Pytlowi. Generałami zostało też pięciu oficerów z SG i PSP. - Awanse są istotne dla bezpieczeństwa wewnętrznego kraju - mówił prezydent.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Święto Konstytucji 3 maja. Prezydent: zapłaciliśmy wysoką cenę za brak zgody

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2015 13:56
Pod koniec XVIII wieku zapłaciliśmy wysoką cenę za brak zgody i opieszałość w dostrzeżeniu w porę zagrożeń. Straciliśmy wolność, straciliśmy nasze państwo - powiedział prezydent Bronisław Komorowski podczas uroczystości z okazji święta narodowego 3 maja.
rozwiń zwiń