X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sławomir Neumann o marszu KOD: wielu ludzi uwierzyło, że można wyjść na ulicę i PiS wystraszyć

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2016 09:15
- Myślę, że ta manifestacja zrobiła na PiS wrażenie - przekonywał w radiowej Trójce przewodniczący klubu parlamentarnego PO.
Audio
  • Sławomir Neumann podkreśla udział PO w organizowaniu marszów KOD (Salon polityczny Trójki)
Sławomir Neumann
Sławomir NeumannFoto: Trójka

Sławomir Neumann podkreślał w "Salonie politycznym Trójki, że PiS - zamiast spierać się wokół liczby uczestników sobotniego marszu KOD - powinien skupić się na ich postulatach, ponieważ gdyby słuchał jego uczestników, to nie musieliby oni wychodzić na ulice.

Polityk odniósł się w ten sposób do sobotniej demonstracji "Jesteśmy i będziemy w Europie!" zorganizowanej przez Komitet Obrony Demokracji oraz większość partii i środowisk opozycyjnych. Stołeczny ratusz informował, że w sobotnim marszu wzięło udział 240 tys. osób, a policja - że 45 tys.

Zdaniem gościa radiowej Jedynki marsz pokazał też siłę PO, która udowodniła swoją zdolność organizacyjną. - KOD jest od tego, by być płaszczyzną dla nas wszystkich, byśmy na takich wspólnych wyjściach na ulicę czy na wiecach byli razem - przekonywał Sławomir Neumann.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Sławomir Neumann (przewodniczący parlamentarnego klubu PO)
Data emisji: 9.05.2016
Godzina emisji: 8.15

pp/mk

Czytaj także

Ile osób wzięło udział w marszu KOD? Rozbieżne dane władz Warszawy i policji

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2016 16:15
Policja i warszawski magistrat wyjaśniają, skąd wzięły się rozbieżności przy podawaniu liczebności manifestacji KOD i opozycji. Stołeczny ratusz informował, że we wczorajszym marszu wzięło udział 240 tysięcy osób, a policja - że 45 tysięcy.
rozwiń zwiń