X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Grzegorz Schetyna: nie zajmuję się wyrzucaniem ludzi z PO

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2016 09:13
- Budowa nowej Platformy zajmie nam trochę czasu, potrzebujemy nowego programu i nowych twarzy. To wielkie wyzwanie - przekonywał w "Salonie politycznym Trójki" przewodniczący PO.
Audio
  • Grzegorz Schetyna przekonuje, że nie prowadzi w PO personalnych czystek (Salon polityczny Trójki)
Grzegorz Schetyna
Grzegorz Schetyna Foto: PR

Grzegorz Schetyna zapewniał w radiowej Trójce, że jego zamiarem nie jest usuwanie członków PO. Tłumaczył, że partia przechodzi po ośmiu latach sprawowania rządów "remanent", a to powoduje, że należy doprowadzić do zmian w strukturach. Przekonywał jednak, że nie oznacza to usuwania ludzi z powodów politycznych ale np. za nieopłacanie składek.

- Jeżeli ktoś nie płaci składki dłużej niż pół roku, stawia się poza PO, to coś normalnego – wyjaśniał Grzegorz Schetyna. - Po audycie w partii zostaną ci, którzy chcą w niej być i będą mogli otwierać się na nowe środowiska – dodał.

Według "Newsweeka" z PO masowo wyrzucane są osoby, które sprzeciwiają się przywództwu Grzegorza Schetyny. Tygodnik pisze, że np. w regionie łódzkim z partii usunięto 700 osób. W poniedziałek do klubu Nowoczesnej przeszedł dotychczasowy poseł PO Michał Jaros.

Jaka będzie przyszłość zawieszonego w prawach członka klubu PO Michała Kamińskiego? Szczegóły w dźwięku. Grzegorz Schetyna mówił też o relacjach z KOD-em, stosunkach polsko-niemieckich i braku zdjęcia Lecha Wałęsy na wystawie w Bundestagu.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Grzegorz Schetyna (przewodniczący Platformy Obywatelskiej) 
Data emisji: 14.06.2016
Godzina emisji: 8.14

pp/ei

Czytaj także

Grzegorz Schetyna: 4 czerwca to symbol zwycięstwa w walce o suwerenną Polskę

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2016 16:58
- 4 czerwca to symboliczna data. 27 lat temu zrobiliśmy najważniejszy krok do polskiej wolności. Ta data jest symbolem zwieńczenia dziesięcioleci walki o Polskę suwerenną – powiedział w Legnicy (woj. dolnośląskie) przewodniczący PO Grzegorz Schetyna.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grzegorz Schetyna: wiem, jak wyjść z opozycji, jak budować dobry projekt na wygrane wybory

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2016 08:37
- Nasz program będzie odpowiedzią na obietnice wyborcze, których PiS nie zrealizuje – przekonywał w radiowej Jedynce przewodniczący PO.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grzegorz Schetyna (PO) i Mateusz Kijowski (KOD): rozmawiamy o koordynacji działań

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2016 19:22
- Aktywności nie tylko w Warszawie, kiedy Platforma Obywatelska wspiera Komitet Obrony Demokracji przy organizowaniu demonstracji, ale także chcemy skoordynować je na poziomie regionów, subregionów, potem powiatów - powiedział lider PO Grzegorz Schetyna.
rozwiń zwiń