X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Grzegorz Schetyna: opozycja w Polsce musi sobie poradzić bez Donalda Tuska

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2016 08:59
- Nie ma dobrego kandydata, który aplikowałby na obecne stanowisko Donalda Tuska - powiedział w "Salonie politycznym Trójki" przewodniczący PO.
Audio
  • Grzegorz Schetyna przekonuje, że opozycja w Polsce musi sobie poradzić bez Donalda Tuska (Salon polityczny Trójki)
Grzegorz Schetyna
Grzegorz SchetynaFoto: PR

Wraz z początkiem grudnia mijają dokładnie dwa lata od objęcia przez Donalda Tuska funkcji szefa Rady Europejskiej - do końca jego kadencji pozostało sześć miesięcy. Możliwe jest jej przedłużenie o kolejne dwa i pół roku, ale do tego potrzebna jest zgoda większości państw unijnych. W ostatnim czasie wielu polityków PIS sugerowało, że rząd w Warszawie nie udzieli mu poparcia.

CZYTAJ DALEJ
czarnecki ryszard_002974 1200.jpg
"Europejskie puzzle mogą pozbawić Donalda Tuska szansy"

Grzegorz Schetyna ocenił w radiowej Trójce, że ma on spore szanse by utrzymać to stanowisko. – Jego kandydatura, pozycja jest akceptowana przez wszystkich. Mówię tu i o chadekach i o liberałach i socjalistach – przekonywał lider PO. Jego zdaniem Donald Tusk pokazał, że "jest w stanie przeprowadzać Europę przez trudne problemy".

Gość "Salonu politycznego Trójki" mówił też o tym, że "potrzebna jest współpraca między partiami opozycyjnymi". - Budujmy wspólny mianownik – dodał. Grzegorz Schetyna podkreślał również, że wyobraża sobie wspólnego kandydata opozycji na prezydenta stolicy i że powinien to być kandydat z PO.

W kwestii afery reprywatyzacyjnej Grzegorz Schetyna podkreślił, że jest przekonany, iż "Hanna Gronkiewicz-Waltz robi wszystko" by ją wyjaśnić.

Polityk odniósł się też do sprawy byłego senatora PO Józefa Piniora, który jest podejrzany o korupcję.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Grzegorz Schetyna (przewodniczący Platformy Obywatelskiej)
Data emisji: 2.12.2016
Godzina emisji: 8.14

pp/fbi

Czytaj także

Schetyna o gabinecie cieni: ta presja musi być non stop

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2016 08:20
Grzegorz Schetyna zapewnia, że stworzony przez Platformę Obywatelską gabinet cieni będzie stanowczym i rzetelnym recenzentem prac rządu Beaty Szydło. Przewodniczący PO zapowiedział też w radiowej Jedynce, że jego ugrupowanie będzie broniło pozycji samorządów.
rozwiń zwiń