X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Plan PSL zakończenia protestu w Sejmie. "Każdy musi się o krok cofnąć"

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2016 09:31
- Nasz pakiet antykryzysowy zawiera takie warunki, żeby nikt nie czuł się przegrany - powiedział w Trójce Piotr Zgorzelski z PSL o propozycji zakończenia protestu opozycji sejmowej w sali plenarnej.
Audio
  • Piotr Zgorzelski o propozycji PSL zakończenia protestu w Sejmie (Salon polityczny Trójki)

Polskie Stronnictwo Ludowe zaproponuje PiS i opozycji porozumienie antykryzysowe dotyczące rozwiązania sytuacji w Sejmie, obecności mediów w parlamencie i kwestii Trybunału Konstytucyjnego. Treść porozumienia uzgodniło w środę ścisłe kierownictwo PSL na posiedzeniu Naczelnego Komitetu Wykonawczego. 

Piotr Zgorzelski poinformował, że pakiet kryzysowy w pełnej wersji będzie przedstawiony Jarosławowi Kaczyńskiemu na przełomie grudnia i stycznia. Dodał, że na apel PSL odpowiedział już Jarosław Gowin, a życzliwość dla pomysłu wyraziło również ugrupowanie Kukiz'15. Poseł podkreślił, że rozmowy z pozostałymi ugrupowaniami wciąż trwają. 

Gość "Salonu politycznego Trójki" podkreślił, że warunkiem kompromisu jest deeskalacja i każdy musi się o krok cofnąć. - Nasz pakiet antykryzysowy zawiera takie warunki, żeby nikt nie czuł się przegrany - ocenił.

Zgorzelski przyznał, że rozwiązanie problemu jest po stronie PiS. - Ten, który ma władzę, większość, musi także mieć większą chęć do kompromisu - ocenił. 

Czego oczekuje PSL od Nowoczesnej i Platformy Obywatelskiej? Jak zachowają się ludowcy 11 stycznia, jeśli do czasu zaplanowanego na ten dzień posiedzenia Sejmu sytuacja się nie zmieni?

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Piotr Zgorzelski (poseł PSL)
Data emisji: 29.12.2016
Godzina emisji: 8.14

fc/ei

Czytaj także

Opozycja kontynuuje swój protest w Sejmie. „Marszałek Kuchciński wpędził PiS w spore tarapaty”

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2016 18:57
- Apel Marka Sawickiego i całego PSL by odwołać marszałka Kuchcińskiego i o to by na jego miejsce przyszedł Jarosław Kaczyński - który wziąłby wreszcie instytucjonalną odpowiedzialność za to, co dzieje się w Polsce - wydaje się dość ciekawym posunięciem. Pytanie tylko czy prezes PiS, któremu zawsze dobrze rządziło się z tylnego siedzenia, będzie chciał wziąć na swoje barki jakąkolwiek odpowiedzialność konstytucyjną – powiedział w Debacie Dnia Łukasz Rogojsz z Newsweek’a. Sytuację w kraju komentował także Jakub Jałowiczor z Gościa Niedzielnego.
rozwiń zwiń