X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jerzy Kwieciński: do rządu wprowadzono osoby, które lepiej czują gospodarkę

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2018 08:59
– Zamieniamy się miejscami po to, żeby lepiej realizować nowe priorytety, współpracując nadal w tym samym gronie osób – tak w "Salonie politycznym Trójki" minister inwestycji i rozwoju mówił o powodach rekonstrukcji rządu.
Audio
  • Jerzy Kwieciński mówi o przyspieszeniu rozwoju gospodarczego kraju (Salon polityczny Trójki)

Jerzy Kwieciński zwracał uwagę, że rekonstrukcja rządu i zmiana na stanowisku premiera spowodowana jest przede wszystkim chęcią skupienia się na rozwoju gospodarczym.  Była ona potrzebna, żeby wprowadzić osoby, które lepiej czują gospodarkę, a także poprawić nasze relacje międzynarodowe, w Unii Europejskiej i w świecie – dodał.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Puls Trójki" "Śniadanie w Trójce".

Gość "Salonu politycznego Trójki" podkreślił też, że w rządowej Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, czyli tzw. planie Morawieckiego, dużo miejsca poświęcono sprawie innowacyjności. Zaznaczył, że dotychczas obszar budownictwa nie funkcjonował dobrze i zadaniem rządu jest ten stan zmienić. Szczegóły w dźwięku.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Paweł Lisicki
Gość: Jerzy Kwieciński (minister inwestycji i rozwoju)
Data emisji: 10.01.2017
Godzina emisji: 8.14

pp/iwo

Czytaj także

Marek Suski: nie jest nigdy tak idealnie, żeby nie mogło być lepiej

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2018 08:39
- Dyskusje personalne oczywiście zawsze najbardziej rozgrzewają, ale chodzi po prostu, żeby we wszystkich resortach były osoby, które będą posuwać sprawy do przodu - powiedział w radiowej Jedynce Marek Suski, szef gabinetu politycznego premiera Mateusza Morawieckiego.
rozwiń zwiń