X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Grzegorz Schetyna (PO)

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2010 08:13
"Od wtorku zaczynają się bardzo intensywne sesje przesłuchań, to jest 15 osób w przyszłym tygodniu. Komisja tak naprawdę jeszcze nie zaczęła pracować, więc ten początek jest w przyszłym tygodniu - i dajmy im szansę".
Audio

Tak mówił w Salonie Politycznym Trójki Grzegorz Schetyna.

''

O komisji hazardowej, konkursie na prokuratora generalnego, zmianie ustawy o IPN-ie, ustawie medialnej i zagrożonym stadionie we Wrocławiu - z przewodniczącym klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej rozmawiał Damian Kwiek.

Czytaj także

"Nie mam wiedzy na temat przecieku"

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2010 12:06
Przed sejmową komisja śledczą do spraw afery hazardowej zakończyło sie przesłuchanie byłego szefa gabinetu politycznego premiera Sławomira Nowaka. Poseł PO zeznał , że nie był źródłem przecieku o akcji CBA. Mówił również, że nie interesował się ustawą o grach losowych i zakładach wzajemnych, a o kontaktach partyjnych kolegów z lobbystami dowiedział się z "Rzeczpospolitej".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Schetyna: zawsze wolę mówić "tak", niż "nie"

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2010 12:00
Szef klubu PO Grzegorz Schetyna powiedział w czwartek, że "dawno temu" rozmawiał z premierem Donaldem Tuskiem o objęciu funkcji marszałka Sejmu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grzegorz Schetyna

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2007 08:13
Język polityki jest nie do strawienia. Działania służb państwowych wykraczają poza dobry obyczaj i normę. Ale demokracja zagrożona jeszcze nie jest.
rozwiń zwiń