X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Krzysztof Szczerski: Andrzej Duda działa ponad sporem politycznym

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2018 10:03
– Prezydent Andrzej Duda jest jedynym politykiem w Polsce, który działa ponad ostrym sporem politycznym – mówił w "Salonie politycznym Trójki" Krzysztof Szczerski, sekretarz stanu w kancelarii prezydenta Andrzeja Dudy.
Audio
  • Krzysztof Szczerski o trzech latach prezydentury Andrzeja Dudy (Salon polityczny Trójki)
Krzysztof Szczerski
Krzysztof SzczerskiFoto: Trójka

Dzisiaj prezydent Andrzej Duda podpisał w Krakowie ustawę o Medalu Stulecia Odzyskanej Niepodległości. Medal ma być dowodem wdzięczności i wyrazem szacunku dla osób, które szczególnie zasłużyły się dla państwa i społeczeństwa. 

O tym medalu mówił w audycji "Salon polityczny Trójki" Krzysztof Szczerski, sekretarz stanu w kancelarii prezydenta. – Ma on upamiętnić wszystkich, którzy przyczyniają się dzisiaj do budowania polskiej niepodległości i działają na rzecz tego, by Polska była silna. Temu też służy prezydentura Andrzeja Dudy, polegająca na budowaniu polskiego potencjału – przekonywał Krzysztof Szczerski. 

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Minister odniósł się również do trzech lat prezydentury Andrzeja Dudy. – To prezydentura trwająca w trudnym okresie, jeśli chodzi o polską politykę. Coraz ostrzejszy jest bowiem konflikt między partiami politycznym w wyniku działań opozycji. Tymczasem pan prezydent jest jedynym politykiem w Polsce, który działa ponad ostrym sporem politycznym – podsumował gość Trójki. 

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki 
Prowadzi: Mariusz Krzemiński
Gość: Krzysztof Szczerski (sekretarz stanu w kancelarii prezydenta)
Data emisji: 6.08.2018
Godzina emisji: 08.14

kad/kw

Czytaj także

Krzysztof Szczerski: decyzje o zakupach nowego sprzętu dla sił zbrojnych w ciągu 4-6 tygodni

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2018 09:43
- Prezydent w ciągu 4 - 6 tygodni ogłosi decyzje jaki sprzęt Polska mogłaby kupić m.in. od Amerykanów - zapowiedział w środowej "Rzeczpospolitej" szef gabinetu prezydenta Andrzeja Dudy, Krzysztof Szczerski.
rozwiń zwiń