X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Włodzimierz Czarzasty: SLD ma trwały elektorat, jestem z tego bardzo zadowolony

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2018 09:04
– Z tego, co widać po sondażach, nowa partia Robert Biedronia nie jest dla nas zagrożeniem – mówił w "Salonie politycznym Trójki" Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD.
Audio
  • Włodzimierz Czarzasty o wyborach samorządowych (Salon polityczny Trójki)

Jak wynika z sondażu IBRIS dla "Rzeczpospolitej", gdyby nowa Partia Roberta Biedronia wystartowała w wyborach samorządowych uzyskałaby 8 procent. Na taki sam wynik mógłby liczyć Sojusz Lewicy Demokratycznej.

Włodzimierz Czarzasty podkreślił, że Robert Biedroń to jego dobry kolega, trzyma za niego kciuki, ale z racji tego, że jego nowa partia nie wystartuje w najbliższych wyborach, nie należy przykładać do tych badań większej wagi.

– Po pierwsze, wynika z nich, że teza o tym, że Robert Biedroń będzie mobilizował elektorat, który do tej pory nie chodził na wybory jest nieprawdziwa – tłumaczył gość Trójki. – Po drugie, widać, że partia Roberta Biedronia najwięcej zabrałaby Platformie Obywatelskiej – stwierdził przewodniczący SLD.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Jak mówił gość Trójki, w związku z tym nie dziwi się "zakupom", które robi Grzegorz Schetyna. – On wie, że jego partia będzie traciła najwięcej przez pojawienie się nowego ugrupowania, dlatego zaprosił niejako do współpracy Barbarę Nowacką – dodał polityk.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki 
Prowadzący: Paweł Lisicki
Gość: Włodzimierz Czarzasty (przewodniczący SLD)
Data emisji: 11.09.2018
Godzina emisji: 8.14

mr/ml

Czytaj także

Włodzimierz Czarzasty: każdy ma prawo pójść własną drogą. Nie będzie współpracy z PiS

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2018 09:43
- Nie będę współpracował z partią, która, według mnie, łamie konstytucję, łamie prawo i jest partią antydemokratyczną - powiedział Włodzimierz Czarzasty na antenie Jedynki.
rozwiń zwiń