X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jacek Sasin: taka sama liczba resortów dla naszych koalicjantów

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2019 09:16
– Toczą się różne rozmowy ze mną i innymi politykami. Na tym polega ten proces. Decyzji personalnych nie ma, będzie je ogłaszał premier Mateusz Morawiecki – w "Salonie politycznym Trójki" mówił o zmianach w rządzie wicepremier Jacek Sasin.
Audio
  • Jacek Sasin: formowanie rządu zawsze budzi emocje (Salon polityczny Trójki)

Jak potwierdził gość Trójki, na ostatnim spotkaniu koalicyjnym Zjednoczonej Prawicy, w czwartek, ustalona została nowa struktura rządu. – Mówił już o tym rzecznik Radosław Fogiel, zostało potwierdzone, że kandydatem na premiera jest Mateusz Morawiecki – powiedział wicepremier. Dodał, że nie ma w tej chwili żadnego innego oficjalnego komunikatu odnośnie nowego rządu.

rząd 663 eastnews.jpg
Po spotkaniu liderów Zjednoczonej Prawicy. Ustalono strukturę przyszłego rządu

– Model, który znamy, model ograniczania się do tego, żeby kontrolować, co się dzieje w spółkach Skarbu Państwa, bardziej od strony formalnej niż rzeczywistej, to nie jest model dobry – powiedział szef komitetu stałego Rady Ministrów o modelu nadzoru nad mieniem państwowym.

Mówiąc o działaniach spółek Skarbu Państwa, wicepremier podkreślił, że nie jest mu bliskie patrzenie na nie, jako miejsce, "gdzie zatrudniani są czyiś kumple". – Zatrudniani powinni być fachowcy, kompetentni managerowie. To nie ma być tak, że mają być z nikim niezwiązani, każdy kogoś zna. Najważniejsze są kompetencje i efekty – wyjaśnił.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

"Wszystko będzie jasne"

Jacek Sasin ocenił, że proces formowania rządu zawsze budzi emocje. – Najbardziej budzą te emocje personalia. Zapewniam państwa, że w ciągu najbliższych kilku dni wszystko będzie jasne, pewnie nie będziemy szczególnie zwlekać z powołaniem nowego rządu – mówił.

– Nie przewiduję, by konstrukcja polityczna nowego rządu uległa zmianie. liczba resortów, które obejmą nasi koalicjanci, pozostanie taka jak dotychczas – zaznaczył gość audycji.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy, w której poruszono także temat protestów wyborczych.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Jacek Sasin (wiceprezes Rady Ministrów)
Data emisji: 31.10.2019
Godzina emisji: 8.15

pg/ml

Czytaj także

Premier: poprawa bezpieczeństwa na drogach będzie jednym z priorytetów rządu

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2019 16:01
- Kompleksowy plan radykalnej poprawy bezpieczeństwa na drogach będzie jednym z priorytetów rządu w nowej kadencji - poinformował premier Mateusz Morawiecki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Po spotkaniu liderów Zjednoczonej Prawicy. Ustalono strukturę przyszłego rządu

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2019 20:04
- Kierownictwo Zjednoczonej Prawicy ustaliło strukturę przyszłego rządu. Potwierdzono też rekomendację Mateusza Morawieckiego jako kandydata na premiera - powiedział Radosław Fogiel, wicerzecznik PiS, po spotkaniu władz Zjednoczonej Prawicy.
rozwiń zwiń