X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kwoty pomogą kobietom

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2011 08:48
Ewa Kierzkowska (wicemarszałek Sejmu): Kobiety częściej chcą używać w to, co się angażują, głowy, nie łokci. Niestety do tej pory przy konstruowaniu list trzeba było rozpychać się łokciami.
Audio

Zdaniem Ewy Kierzkowskiej, PSL w Polsce istnieje dyskryminacja z powodu płci. Zwróciła uwagę na różnice w wynagrodzeniach na podobnych stanowiskach oraz na to, że droga awansu zawodowego dla panów jest szybsza.

Zdaniem gościa Trójki zrównanie szans kobiet i mężczyzn w miejscu pracy, walka z przemocą domową, pomoc matkom samotnie wychowującym dzieci to ważniejsze sprawy, niż na przykład zmiana obowiązującej ustawy aborcyjnej. Liberalizacji tych przepisów domagają się środowiska feministyczne.

SLD domaga się zdymisjonowania Elżbiety Radziszewskiej, pełnomocnika rządu ds. równego traktowania. - Pani minister angażuje się w różnego rodzaju przedsięwzięcia. One mają często wymiar edukacyjny, popularyzujący, ale nie zawsze mają konkretny wymiar w projektach, ustawach - skomentowała wicemarszałek Sejmu.

Aby wysłuchać całej rozmowy, wystarczy kliknąć w ikonę dźwięku w boksie "Posłuchaj" w ramce po prawej stronie.

Audycji "Salon polityczny Trójki" można słuchać od poniedziałku do piątku o godz. 8.13.

(pg)

Czytaj także

Sondaż PR: 95 procent Polaków twierdzi, że kobiety nie są dyskryminowane

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2011 08:23
Zaledwie 3 procent Polaków uważa, że kobiety w naszym kraju są dyskryminowane – wynika z sondażu Homo Homini dla Polskiego Radia
rozwiń zwiń