Polityczne podsumowanie mijającego tygodnia

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2020 10:00
Na audycję publicystyczną podsumowują najważniejsze wydarzenia ostatnich dni zaprasza Beata Michniewicz.
Beata Michniewicz
Beata Michniewicz Foto: Portal PolskieRadio.pl

Politycznych rozmów przy Trójkowym śniadaniu można posłuchać TU >>>

***

Gośćmi najbliższej audycji będą: Jan Grabiec (Platforma Obywatelska)Krzysztof Gawkowski (Lewica), Janusz Kowalski (Solidarna Polska), Bartosz Kownacki (Prawo i Sprawiedliwość), Paweł Sałek (Kancelaria Prezydenta), Agnieszka Ścigaj (Kukiz'15).

***

Do słuchania "Śniadania w Trójce" zapraszamy w sobotę (22 lutego) między 9.05 a 10.00. Audycję poprowadzi Beata Michniewicz


Czytaj także

Sellin o reformie sądów: UE chce nam dyktować ustawy. Nie można tego zaakceptować

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2020 10:00
– Traktowani jesteśmy nadzwyczajnie. Uważa się, że nie mamy prawa tego ustroju reformować, tylko mamy jeździć po instrukcje na zewnątrz. Tego oczywiście nie możemy zaakceptować – mówił w Programie 3 Polskiego Radia wiceminister kultury Jarosław Sellin. Gośćmi "Śniadania w Trójce" byli także rzecznik prezydenta Błażej Spychalski, Marcin Kierwiński z PO, Piotr Zgorzelski z PSL, Adam Bielan z Porozumienia i Krzysztof Gawkowski z Lewicy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fogiel: w trakcie kampanii każdy kandydat powinien przedstawić swoją wizję Polski

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2020 10:56
– W trakcie kampanii debata powinna dotyczyć kwestii bliskich Polakom, m.in. emerytur stażowych. Ale to wszystko wyjdzie w praniu. Na pewno każdy kandydat powinien przedstawić swoją wizję Polski w ciągu najbliższych pięciu lat – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel. Gośćmi "Śniadania w Trójce" byli także rzecznik prezydenta Błażej Spychalski, europoseł Beata Kempa z Solidarnej Polski, Marcin Kierwiński z PO, Piotr Zgorzelski z PSL i Krzysztof Gawkowski z Lewicy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Adam Bielan: konwencja PiS symbolicznie rozpocznie kampanię Andrzeja Dudy

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2020 10:54
– Sobotnia konwencja PiS w Warszawie jest konwencją rozpoczynającą działania kampanijne. Posłuży do prezentacji naszego kandydata. Nie chcemy wrzucać zbyt wiele grzybów do jednego barszczu – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia europoseł Porozumienia Adam Bielan. Gośćmi "Śniadania w Trójce" byli także rzecznik prezydenta Błażej Spychalski, poseł PiS Bartosz Kownacki, poseł Lewicy Anna Maria Żukowska, poseł Kukiz'15-Koalicja Polska Paweł Kukiz i europoseł PO Andrzej Halicki.
rozwiń zwiń