X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

PO liże rany, w PiS nie ma triumfalizmu

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2015 18:50
- PO rządzi 8 lat, to były trudne czasy, a teraz mamy pewien kryzys w partii związany z porażką w wyborach prezydenckich - przyznał poseł PO Robert Maciaszek.
Audio
  • PO liże rany, w PiS nie ma tryumfalizmu (Puls Trójki)
Premier Ewa Kopacz niedługo ogłosi nazwisko szefa kampanii w wyborach parlamentarnych
Premier Ewa Kopacz niedługo ogłosi nazwisko szefa kampanii w wyborach parlamentarnychFoto: PAP/Radek Pietruszka

Goście "Pulsu Trójki" rozmawiali o powyborczych nastrojach panujących w Platformie Obywatelskiej i Prawie i Sprawiedliwości.

Poseł Maciaszek powiedział, że wyjazdowe spotkanie klubu PO w Jachrance miało na celu zwarcie szeregów i mobilizację do walki o głosy Polaków. - To była szczera, otwarta rozmowa nie tylko o przyszłości PO, ale także o przyszłości Polski - podkreślił.

Poseł PiS Andrzej Andrzejewski uważa, że premier Ewa Kopacz i kierownictwo PO nie wyciągnęło wniosków z porażki w wyborach prezydenckich. - Nie ukrywam, że boję się narracji, którą wprowadza pani premier mówiąc, że PO jest na wojnie. Chciałbym, żeby ta wojna była tylko w PO i nie wylała się na nasz kraj - powiedział.

Poseł Andrzejewski przyznał, że w partia ucieszyła się z wyniku Andrzeja Dudy, ale nie ma czasu na świętowanie. - Nie ma żadnego triumfalizmu - dodał.

Robert Maciaszek ma nadzieję, że nastroje posłów PiS zmienią się przed jesiennymi wyborami. - Teraz widać jak wielu posłów z tej partii już przebiera nogami do przejęcia władzy - powiedział. Goście Trójki rozmawiali także o skardze europosła PiS prof. Ryszarda Legutki na szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska dotyczącej wyborów w Polsce. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki

Prowadził: Damian Kwiek

Goście: Robert Maciaszek (poseł PO) i Andrzej Andrzejewski (poseł PiS)

Data emisji: 03.06.2015

Godzina emisji: 17.45

to/mp

Czytaj także

Europoseł PiS składa skargę na Donalda Tuska."Nadużył uprawnień"

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2015 23:59
Skarga europosła PiS na Donalda Tuska do Europejskiej Rzecznik Praw Obywatelskich Emily O’Reilly. Ryszard Legutko zarzuca szefowi Rady Europejskiej nadużycie uprawnień, a także złamanie zasady bezstronności i niezależności podczas kampanii prezydenckiej w Polsce.
rozwiń zwiń