X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Publicyści o słowach szefa MSZ: taki kurs jest przepisem na klęskę PiS

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2017 19:20
Nie milkną echa wypowiedzi Witolda Waszczykowskiego, który stwierdził na konferencji, że formalnie głosowanie na szefa Rady Europejskiej się nie odbyło, a na potwierdzenie tego są naukowe ekspertyzy. Sprawę na antenie radiowej Trójki komentowali Agaton Koziński z dziennika "Polska The Times" i Jakub Miernik z tygodnika "Wprost".
Audio
  • Publicyści dziennika "Polska The Times" i tygodnika "Wprost" o słowach szefa MSZ ws. reelekcji Donalda Tuska (Trójka/Puls Trójki)
Szef MSZ Witold Waszczykowski
Szef MSZ Witold WaszczykowskiFoto: PAP/Paweł Supernak

- Pan minister nie pierwszy raz pokazuje, że ma kłopoty z kontrolowaniem niektórych wypowiedzi, które później odbijają się czkawką jemu i całemu rządowi - uważa Jakub Mielnik. - Wątpliwości co do trybu, w którym się ta reelekcja odbyła już polski rząd podnosił zaraz po głosowaniu, które zapewniło kolejną kadencję Donaldowi Tuskowi. Tak naprawdę dziwi, że pan minister do tematu wraca - mówił publicysta "Wprost". 

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Z kolei w ocenie Agatona Kozińskiego słowa szefa resortu spraw zagranicznych to pewnego rodzaju wyjście naprzeciw oczekiwaniom "twardego" elektoratu Prawa i Sprawiedliwości. - Najwięcej emocji wzbudza słowo "fałszerstwo". Absolutnie o żadnym fałszerstwie nie ma mowy, nie wiem na jakiej podstawie Witold Waszczykowski tego słowa użył, czy się zagalopował, czy chciał wzbudzić kontrowersje - przyznaje Koziński. Jak zastanawia się publicysta najważniejsze jest to, jakie intencje stały za wypowiedzią szefa MSZ. - Czy to był przejaw jakiś emocji, czy była to wypowiedź zaplanowana na zimno właśnie po to, że PiS dba o wszystkich swoich wyborców. Jestem gotów sobie wyobrazić, że części wyborców PiS nie do końca podobało się to, że Beata Szydło stała na zdjęciu obok Donalda Tuska - mówił Koziński. 

Zapraszamy do wysłuchania zapisu całej rozmowy

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Marcin Pośpiech
Goście: Agaton Koziński (Polska The Times), Jakub Mielnik (Wprost)
Data emisji: 27.03.2016
Godzina emisji: 17.45

dad/mp

Czytaj także

Donald Tusk wybrany na szefa RE. Witold Waszczykowski: to było pseudo głosowanie

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2017 11:10
Mamy ekspertyzy, że Donald Tusk został wybrany na drugą kadencję szefa Rady Europejskiej w sposób, który można zakwestionować na poziomie prawa europejskiego - powiedział w poniedziałek szef MSZ Witold Waszczykowski.
rozwiń zwiń