X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wygrana w wyborach dzięki internetowi? Komentatorzy podzieleni

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2018 18:26
– Internet jest kluczowy w zwycięstwie w wyborach – przekonywał Mateusz Sabat (Big Data for Leaders). Ze swoim przedmówcą nie zgodził się Bogdan Pliszka (Politechnika Śląska), który uważa, że "w wyborach samorządowych zdecyduje kontakt bezpośredni".
Audio
  • Mateusz Sabat i Bogdan Pliszka o roli internetu w wyborach (Puls Trójki)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: pryzmat/shutterstock.com

Mateusz Sabat, który stworzył raport na ten temat, tłumaczył, że ma on pokazać kandydatom, że internet jest coraz ważniejszy w maratonie wyborczym. – Debata publiczna przenosi się do internetu, zostawiamy tam też coraz więcej danych – podkreślił gość Trójki. – Uważam, że internet jest kluczową przewagą konkurencyjną tych, którzy wygrywają – dodał.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Bogdan Pliszka stwierdził z kolei, że jego przedmówca cały czas mówił o wyborach ogólnokrajowych. Jego zdaniem w wyborach samorządowych internet niekoniecznie będzie decydował. – Jestem przekonany, że kandydatowi, który reprezentuje radę miasta w dwóch, trzech dzielnicach nie wystarczy sama kampania w internecie. To kontakt bezpośredni zdecyduje – powiedział ekspert.

Zachęcamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Łukasz Karusta
Goście: Mateusz Sabat (Big Data for Leaders) i Bogdan Pliszka (Politechnika Śląska)
Data emisji: 6.08.2018
Godzina emisji: 17.45

mr/mk

Czytaj także

Zbigniew Lazar: w wyborach samorządowych głosujemy na kandydatów, których lubimy

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2018 16:43
- Wyborcy zwracają uwagę na rzeczy konkretne. Oprócz fajnych pomysłów trzeba mieć jeszcze zaplecze – mówił w Polskim Radiu 24  Zbigniew Lazar, ekspert ds. wizerunku politycznego.
rozwiń zwiń