X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dlaczego kampanię samorządową inaugurują konwencje ogólnopolskie? Komentarze

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2018 20:35
Czy Koalicja Obywatelska i Zjednoczona Prawica rywalizują na programy wyborcze? O tym rozmawiali goście audycji "Puls Trójki".
Audio
  • Dlaczego kampanię samorządową inaugurują konwencje ogólnopolskie? Komentarze (Puls Trójki)
Koalicja Obywatelska na konwencji programowej
Koalicja Obywatelska na konwencji programowej Foto: PAP/Paweł Supernak

Marcin Makowski zwrócił uwagę na merytoryczną rywalizację w kampanii.  Zaskoczyło mnie, że Platforma Obywatelska weszła w starcie programowe ze Zjednoczoną Prawicą. To do tej pory było piętą achillesową Koalicji Obywatelskiej. Wcześniej bazowały raczej na programie antypisu a nie realnych obietnic dla samorządów. Weszliśmy jednak w dyskusję o programach a nie tylko i wyłącznie o ideologii  zaznaczył publicysta "Do Rzeczy".

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Według Marcina Celińskiego zarówno w konwencji Zjednoczonej Prawicy jak i Koalicji Obywatelskiej mieszały się wątki samorządowe i ogólnokrajowe.  Konwencje krajowe mają za zadanie zmobilizować twardy elektorat. Poruszają te pierwsze 20 procent, które reaguje na etykiety partyjne. Wybory wygrywa się jednak na miejscu nie w centrali  mówił publicysta "Liberte!".

Zachęcamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Łukasz Karusta
Goście: Marcin Makowski ("Do Rzeczy") Marcin Celiński (redaktor czasopisma "Liberté!")
Data emisji: 10.09.2018
Godzina emisji: 17.45

ras/gs

 

Czytaj także

Wojciech Hermeliński: niepokoi mnie sytuacja, która powstała w związku z reformą sądownictwa

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2018 09:02
– Każdy sędzia czy prawnik widząc, że wymiar sprawiedliwości może być zagrożony przez jedną z władz ma obowiązek o tym głośno mówić – mówił w audycji "Salon polityczny Trójki" Wojciech Hermeliński, szef PKW.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik: nie będzie paraliżu Sądu Najwyższego

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2018 19:20
– Będzie I prezes SN. Sądzę, że zgromadzenie zostanie zwołane, gdy zostanie uzupełniona wystarczająca liczba wakatów. Pięciu kandydatów zostanie przedstawionych (prezydentowi, red.) – mówił wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik, pytany, czy nie dojdzie do paraliżu Sądu Najwyższego. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sprawa zakładu w Pieńsku. "Prezydent rozpoczął niezwłoczne działania"

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2018 09:10
– Kiedy tylko panu prezydentowi przedstawiono sprawę, rozpoczął niezwłoczne działania, aby ją monitorować (…) fakty są takie, że prezydent jest niezwykle zaangażowany, jeżeli chodzi o sprawy społeczności lokalnych – mówił na antenie radiowej Trójki o nagraniu ze Zgorzelca udostępnionym w internecie Paweł Mucha, minister w Kancelarii Prezydenta RP. 
rozwiń zwiń