X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czy aborcji należy zakazać całkowicie?

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2016 18:41
W niedzielę w kościołach przeczytano list Episkopatu ws. zakazu aborcji. W kraju odbyły się też demonstracje przeciw zakazowi aborcji.
Uczestnicy manifestacji przeciwko ustawie antyaborcyjnej w Toruniu. Protestujący przynieśli ze sobą wieszaki. To po wieszaki sięgały kiedyś zdesperowane i pozbawione praw kobiety, aby próbować przerwać ciążę.
Uczestnicy manifestacji przeciwko ustawie antyaborcyjnej w Toruniu. Protestujący przynieśli ze sobą wieszaki. To po wieszaki sięgały kiedyś zdesperowane i pozbawione praw kobiety, aby próbować przerwać ciążę.Foto: PAP/Tytus Żmijewski

Czy taki zakaz jest możliwy? Fundacja "Pro-prawo do życia" zbiera podpisy pod obywatelskim projektem ustawy całkowicie zabraniającej aborcji.

Czy aborcji należy zakazać całkowicie?

Zapraszam do dyskusji i głosowania - Kuba Strzyczkowski.

Jeśli chcą Państwo wyrazić swoją opinię na antenie, można do nas dzwonić w trakcie audycji pod numer 22 333 333 3, wysłać SMS pod numer 71 335 lub e-maile na adres za@polskieradio.pl lub przeciw@polskieradio.pl.

Sonda, w której mogą Państwo głosować, pojawi się w tym artykule tuż po rozpoczęciu audycji.

***

Na audycję "Za, a nawet przeciw" zapraszamy we wtorek (5.04) w godz. 12.05-13.00. Program poprowadzi Kuba Strzyczkowski.