X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czy w parlamencie jest miejsce dla nowych ugrupowań?

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2019 13:15
Prawnik, komentator ekonomiczny, związany niegdyś z Centrum im. Adama Smitha – prof. Robert Gwiazdowski – buduje nowe ugrupowanie polityczne.  
Audio
  • Czy w parlamencie jest miejsce dla nowych ugrupowań? (Za, a nawet przeciw/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock

"Napisaliśmy projekt nowej Konstytucji. Projekt całkowicie nowego systemu podatkowego, projekt całkowicie nowego systemu emerytalnego, projekt zasadniczej reformy wymiaru sprawiedliwości".

– W ogóle nie będziemy zajmowali się sprawami światopoglądowymi. Doba ma 24 godziny, a do zmiany jest mnóstwo spraw. Nie będę pytał nikogo, kto ma się zająć cyberbezpieczeństwem czy elektrownią atomową, jaki jest jego stosunek do aborcji czy do związków partnerskich – mówi prof. Robert Gwiazdowski.

– Przypadek sporego poparcia dla ruchu Roberta Biedronia to przejaw zamieszania po lewej stronie politycznej. Tam coś się kotłuje od kilkunastu lat. SLD okazało się najsłabszym elementem układu czterech partii. Dlatego też jest frustracja wśród wyborców i poszukiwanie – zaznacza socjolog prof. Jarosław Lis.

Czytaj także

Czy mam powód, żeby pozwać Skarb Państwa?

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2019 13:00
Sąd przyjął argumenty powódki i uznał, że państwo polskie nieskutecznie walczy ze smogiem, przez co narusza dobra osobiste obywateli.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy protest rolników jest zasadny?

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2019 13:15
Rozpoczęła się ogólnopolska akcja rolników – AGRO Powstanie 2019. Akcja polega na blokowaniu dróg.     
rozwiń zwiń