X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

W zgodzie ze sobą

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2008 00:00
Kilka dobrych lat pracowała na kierowniczych stanowiskach w dużych korporacjach, zarabiała pieniądze, ale nie czuła się szczęśliwa.
Audio

Adriana Mościchowska  nauczycielka Vedic Art - "Tęskniłam, by móc w pełni siebie wyrazić, bez ograniczeń i tylko na moich zasadach. Pewnego dnia, 3 lata temu kupiłam komplet farb, płótna, sztalugę i namalowałam obraz. Byłam zaskoczona, że potrafię. Dzisiaj wiem, to jest moja droga, a malowanie uczy elestyczności, odwagi, sprawia, że akceptujemy siebie takimi, jakimi jesteśmy". Adriana będzie gościem Trójki dziś o północy. Zapraszam Państwa do rozmowy  o życiu "w zgodzie ze sobą", o naszych lękach i ograniczeniach też...

Grażyna Dobroń

Czytaj także

Szczęście

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2009 10:45
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nie przegap własnego życia...

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2010 10:45
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak przyciągać szczęście do swojego życia

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2009 00:00
Uzależniamy bycie szczęśliwym od wielu okoliczności - jak znajdę pracę, chłopaka na życie, jak zarobię więcej pieniędzy, jak będzie mnie stać na więcej itd.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pomysły na życie

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2010 00:00
Jak każdego roku o tej porze mamy wyraźnie akcentowaną, choć nie wymuszoną, przestrzeń do zmian, nowych pomysłów na życie. Pomysły są takie, jaki czas -szybkie, zachłanne.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Co napawa nas optymizmem"

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2009 21:00
Recesja, bezrobocie, terroryzm, głód, wojny i konflikty. Kiedy myślimy o współczesnym świecie łatwo jest stworzyć jego pesymistyczny obraz. A gdyby tak spojrzeć na rzeczywistość z zupełnie innej strony?
rozwiń zwiń