X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Strach podcina skrzydła

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2012 12:58
- Jesteśmy wytrenowani w tym, żeby się bać i przewidywać, że coś złego nas spotka. Tworzymy czarne scenariusze. Trudniej wyobrazić sobie, że jutro spotka nas naprawdę piękna niespodzianka, ale warto! - mówi w Trójce Marek Rożalski.
Audio
Strach podcina skrzydła
Foto: Glow Images/East News

Za oknem mróz. Narzekamy, że zimno, autobusy nieogrzewane, dzieci mają katar. A przecież rześki mróz oznacza też, że będziemy zawinięci w kolorowe szaliki, że świeci słońce. - Trudno jest w ten sposób myśleć. Nasza cywilizacja, nasz naród, nasz kraj jest przyzwyczajany i przygotowywany do myślenia raczej o tym, że się przeziębimy, coś sobie odmrozimy - wyjaśnia Marek Rożalski w rozmowie z Grażyną Dobroń.

Trener rozwoju osobistego podkreśla jednak, że warto zdecydować się na trudniejszy sposób myślenia. Zamiast spodziewać się najgorszego, spodziewajmy się rzeczy dobrych i wyszukujmy dobre strony codzienności. - Mróz potrwa jeszcze tylko tydzień, niedługo będzie wiosna. Namawiam do takiego myślenia, bo my też tworzymy nastrój, który widać na ulicach - zachęca.

Co nam da robienie psikusów dowiesz się słuchając całej "Instrukcji obsługi człowieka, 6 lutego 2012".

Audycji "Instrukcja obsługi człowieka" można słuchać od poniedziałku do czwartku o godz. 10.45. Zapraszamy.

(asz)

Czytaj także

366 dni do bycia szczęśliwym

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2012 15:50
Przed nami cały rok, żeby poprawić samopoczucie, ocenę i budować własne szczęścia poprzez marzenia, postanowienia i działanie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zaufaj sobie, a będziesz mieć lepsze życie

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2012 08:00
Większość ludzi zgodzi się ze stwierdzeniem, że droga do szczęścia nie jest prosta. Są jednak sposoby, by ją nieco ułatwić. Jakie?
rozwiń zwiń