X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Bezpieczeństwo czy wolność?

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2013 16:30
- Zbyt często wybieramy bezpieczeństwo, godząc się na zbyt wiele. Tkwimy w raniącym nas związku czy nielubianej pracy - mówi Marek Rożalski, trener komunikacji
Audio
Bezpieczeństwo czy wolność?
Foto: Glow Images/East News

Wielu z nas na początku roku myśląc o swoich planach, swojej przyszłości wzdycha:  jakoś to będzie, odkładając marzenia na później. Licząc, że nagle wydarzy się coś co odmieni ich życie. Nie korzystamy z tego co nam ofiarowuje życie. - Żona rybaka nie opala się na plaży, a górale nie chodzą w góry - ocenia Marek Rożalski.

Więcej rozmów Grażyny Dobroń na temat rozwoju osobistego, zdrowia i psychologii znajdziesz na podstronach "Instrukcji obsługi człowieka" i "Dobronocki" >>

Jak podkreśla wielu z nas zamyka się nawet na proste zmiany, które mogą być drogą ku tym wielkim. Jak często robimy przemeblowanie w pokoju, mieszkaniu? Gość Grażyny Dobroń przestrzega przed ukrywaniem się za zasłoną szacunku. "Z szacunku do ciebie nie powiem ci prawdy". W jego ocenie, im bardziej ktoś jest nam bliski, tym mocniej  powinniśmy go mobilizować do zmian, do rozwoju siebie. Ważne jest też abyśmy planując, zmieniając bawili się tym, cieszyli się. Dzięki temu nie dopadnie nas stres, a wtedy mózg lepiej pracuje.

Zobacz więcej na temat: Grażyna Dobroń mieszkanie