X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Skandale i celebryci do skansenu. Powstał portal z dobrymi wiadomościami

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2013 12:15
Panoszący się wszędzie dramat, polityka, celebryckie plotki oraz przygnębiające informacje dotyczące każdej sfery życia ich nie interesują. - Chcemy wypełniać przestrzeń pozytywnymi informacjami - mówi w Trójce Piotr Mistewicz, prowadzący portal dobrewiadomosci.net.pl.
Audio
  • Skandale i celebryci do skansenu. Powstał portal z dobrymi wiadomościami (Instrukcja obsługi człowieka/Trójka)
Skandale i celebryci do skansenu. Powstał portal z dobrymi wiadomościami
Foto: Glow Images/East News

Dzięki uśmiechowi i radosnemu podejściu do życia nasze ciało i mózg lepiej się czuje. Pozytywne informacje polepszają ludziom życie, ale jak mówi przedstawiciel portalu dobrewiadomosci.net.pl do takich informacji nie jest łatwo dotrzeć. - Tłumaczymy informacje z innych krajów, szukamy, pytamy i trzeba podkreślić, że łatwo nie jest - mówi w rozmowie z Grażyną Dobroń Piotr Mistewicz.

Więcej rozmów Grażyny Dobroń na temat rozwoju osobistego, zdrowia i psychologii znajdziesz na podstronach "Instrukcji obsługi człowieka" i "Dobronocki" >>>
Gość "Instrukcji obsługi człowieka" podkreśla, że ma nadzieję iż to co robi wraz ze swoimi przyjaciółmi będzie zaraźliwe. - Ludzie być może zauważą, że świat to nie tylko tragedie, dramaty i krzywdy ludzkie, ale że wokól nas dzieje się także bardzo dużo dobrych rzeczy o których warto mówić - wyjaśnia współzałożyciel strony.
"To nieprawda, że jedyne, co dzieje się na tej planecie to katastrofy, wojny, przestępstwa seksualne, skandale, roszady polityczne, oszustwa czy kryzysy ekonomiczne. Każdego dnia i o każdej godzinie wydarza się wiele wspaniałych rzeczy, a  ludzie dokonują pięknych, chwalebnych czynów, które wyrażają głębokie wartości, takie jak miłość, radość, współczucie, empatia, lojalność, uczciwość, życzliwość, troska czy gotowość dzielenia się. Dokonywane są nowe, niezwykłe odkrycia, które mogą wzbogacić życie na tej planecie na każdym polu” - czytamy na stronie dobrewiadomosci.net.pl.

"Instrukcja obsługi człowieka" w Trójce - od poniedziałku do czwartku o godz. 11.15.

(ah)

Zobacz więcej na temat: Grażyna Dobroń psychologia