Skandale i celebryci do skansenu. Powstał portal z dobrymi wiadomościami

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2013 12:15
Panoszący się wszędzie dramat, polityka, celebryckie plotki oraz przygnębiające informacje dotyczące każdej sfery życia ich nie interesują. - Chcemy wypełniać przestrzeń pozytywnymi informacjami - mówi w Trójce Piotr Mistewicz, prowadzący portal dobrewiadomosci.net.pl.
Audio
  • Skandale i celebryci do skansenu. Powstał portal z dobrymi wiadomościami (Instrukcja obsługi człowieka/Trójka)
Skandale i celebryci do skansenu. Powstał portal z dobrymi wiadomościami
Foto: Glow Images/East News

Dzięki uśmiechowi i radosnemu podejściu do życia nasze ciało i mózg lepiej się czuje. Pozytywne informacje polepszają ludziom życie, ale jak mówi przedstawiciel portalu dobrewiadomosci.net.pl do takich informacji nie jest łatwo dotrzeć. - Tłumaczymy informacje z innych krajów, szukamy, pytamy i trzeba podkreślić, że łatwo nie jest - mówi w rozmowie z Grażyną Dobroń Piotr Mistewicz.

Więcej rozmów Grażyny Dobroń na temat rozwoju osobistego, zdrowia i psychologii znajdziesz na podstronach "Instrukcji obsługi człowieka" i "Dobronocki" >>>
Gość "Instrukcji obsługi człowieka" podkreśla, że ma nadzieję iż to co robi wraz ze swoimi przyjaciółmi będzie zaraźliwe. - Ludzie być może zauważą, że świat to nie tylko tragedie, dramaty i krzywdy ludzkie, ale że wokól nas dzieje się także bardzo dużo dobrych rzeczy o których warto mówić - wyjaśnia współzałożyciel strony.
"To nieprawda, że jedyne, co dzieje się na tej planecie to katastrofy, wojny, przestępstwa seksualne, skandale, roszady polityczne, oszustwa czy kryzysy ekonomiczne. Każdego dnia i o każdej godzinie wydarza się wiele wspaniałych rzeczy, a  ludzie dokonują pięknych, chwalebnych czynów, które wyrażają głębokie wartości, takie jak miłość, radość, współczucie, empatia, lojalność, uczciwość, życzliwość, troska czy gotowość dzielenia się. Dokonywane są nowe, niezwykłe odkrycia, które mogą wzbogacić życie na tej planecie na każdym polu” - czytamy na stronie dobrewiadomosci.net.pl.

"Instrukcja obsługi człowieka" w Trójce - od poniedziałku do czwartku o godz. 11.15.

(ah)

Zobacz więcej na temat: Grażyna Dobroń psychologia