Hey: to wstrząsająca piosenka o jesieni. Chociaż właściwie nie...

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2014 09:20
"Mru-mru" to jeden z 14 utworów o tytule na literę "M", które tworzą płytę "Music. Music". To drugi singiel z nagrodzonego Fryderykiem krążka.
Audio
Kadr z teledysku do piosenki Mru-mru grupy Hey
Kadr z teledysku do piosenki "Mru-mru" grupy HeyFoto: Youtube

- Pamiętam, że ta piosenka powstawała w początkowym okresie naszego związku. Mieszkaliśmy wtedy na warszawskiej Ochocie, przy ulicy Grójeckiej i za studio służyła nam sypialnia. Gdy skończyliśmy nagrywanie utworu "Mru-mru", byliśmy z niego bardzo zadowoleni - mówi Paweł Krawczyk z zespołu Hey.

Jednak Kasia Nosowska niekoniecznie się z nim zgadza... Dlaczego? Zapraszamy do posłuchania dołączonego dźwięku.

Hey bohaterem cyklu Piotra Metza. Posłuchaj wszystkich odcinków >>>

Koncert grupy Hey w Trójce. Zobacz wideo! >>>

Zespół Hey jest kolejnym już bohaterem wyjątkowego cyklu muzycznego Piotra Metza prezentowanego w porannym paśmie "Zapraszamy do Trójki" . Do tej pory dziennikarz przybliżył dorobek m.in. takich gwiazd jak Oasis , Johnny Cash , Led Zeppelin , Pink Floyd , The Doors , Sting , Eric Clapton, The Rolling Stones, Jimi Hendrix , R.E.M. Elvis Presley, Prince, Michael Jackson , Nirvana , Foo Fighters , Frank Zappa, Kate Bush , Pearl Jam, Bruce Springsteen czy Red Hot Chili Peppers .

Na cykl zapraszamy od poniedziałku do czwartku, można go słuchać w porannym paśmie "Zapraszamy do Trójki" o godz. 7.35.

(fbi, ei)

Czytaj także

Energetyczny koncert Hey - zobacz, co się działo na scenie Lata z Radiem [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2014 13:35
- Dobry wieczór, jesteśmy Hey. Bardzo miło nam dla Państwa wystąpić w pełnym słońcu, zazwyczaj gramy wieczorem - przywitała się z uniejowską publicznością Nosowska. Po takim wstępie nie mogła zaśpiewać niczego innego, jak tylko "Sowę".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncert Hey, który Uniejów zapamięta na długo

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2014 18:00
Zespół dwukrotnie wystąpił na tegorocznej trasie Lata z Radiem. W niedzielny wieczór zapraszamy do wysłuchania retransmisji koncertu w Uniejowie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

20 ważnych utworów zespołu Hey

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2014 14:30
Po wakacyjnej przerwie na antenę wraca muzyczny cykl Piotra Metza. Tym razem dziennikarz na głównego bohatera po raz pierwszy wybrał polski zespół. Zapraszamy do wspólnego odkrywania tajemnic przebojów zespołu Hey.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Hey: dylematy niepalącej palaczki

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2014 14:30
"Cisza, ja i czas" to pierwszy singiel z nagranej w lipcu 2001 roku szóstej studyjnej płyty zespołu Hey. - Dla mnie to piosenka-bat - mówi Katarzyna Nosowska.
rozwiń zwiń