X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polityczna bardzo gorąca noc w Grecji

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2015 08:42
Tak ostrej debaty grecka (i nie tylko) polityka nie pamięta. Grecki parlament głosował nad przyjęciem kolejnych reform gospodarczych.
Audio
  • Wojciech Cegielski relacjonuje przebieg debaty w greckim parlamencie oraz sytuację na ulicach Aten (Zapraszamy do Trójki/ranek)
Uchwalenie ustawy oszczędnościowej poprzedziły starcia  z policją przeciwników dalszego zaciskania pasa na ateńskim placu Syntagma przed gmachem parlamentu. Według policji demonstrowało ok. 12,5 tys. ludzi
Uchwalenie ustawy oszczędnościowej poprzedziły starcia z policją przeciwników dalszego zaciskania pasa na ateńskim placu Syntagma przed gmachem parlamentu. Według policji demonstrowało ok. 12,5 tys. ludziFoto: PAP/EPA/YANNIS KOLESIDIS

Parlament grecki uchwalił w nocy ze środy na czwartek znaczną większością głosów ustawę o reformach oszczędnościowych będących warunkiem udzielenia Grecji kolejnej pomocy. Wielu członków rządzącej partii Syriza głosowało przeciwko ustawie mimo apelu premiera Ciprasa.

Obrady były bardzo burzliwe. - Były rwane papiery, obelgi, oskarżenia pod adresem rządu reckiego, ale i Unii Europejskiej czy Niemiec. Nazwiska Merkel i Tusk odmieniane były przez wszystkie przypadki - relacjonował specjalny wysłannik Polskiego Radia Wojciech Cegielski.

Przed parlamentem też było gorąco. Zorganizowana w związku z debatą manifestacja przerodziła się w zamieszki.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - ranek
Prowadzi:
Marcin Łukawski
Gość: Wojciech Cegielski (wysłannik Polskiego Radia)
Data emisji: 16.07.2015
Godzina emisji: 7.43

ei/iwo

Czytaj także

Greckie porozumienie to sukces czy cios w twarz?

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2015 14:18
- Jeżeli u podstaw tworzenia strefy euro leżał błąd, to co teraz można naprawiać? - zastanawiał się analityk finansowy Piotr Kuczyński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grecja dostanie dalszą pomoc, parlament przyjął pakiet reform oszczędnościowych

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2015 09:09
Grecki parlament przyjął pakiet reform oszczędnościowych. Pozwoli to Grecji na rozpoczęcie rozmów z międzynarodowymi instytucjami o nowej pożyczce w wysokości 86 miliardów euro.
rozwiń zwiń