X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zapraszamy do Trójki - ranek

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2008 06:00
Poranna audycja "Zapraszamy do Trójki" codziennie od 6:00. Przedstawiamy informacje z kraju i zagranicy. Ciekawostki, praktyczne porady, interesujące komentarze....
Audio

Po zapowiedzi Ministerstwa Edukacji Narodowej, że sześciolatki pójdą do szkół, rozgorzała publiczna debata. Podniosły się głosy, że szkoły nie są przygotowane do przyjęcia nowych uczniów, a reforma jest wprowadzana zbyt szybko. Czy tak rzeczywiście jest - powiemy w porannej audycji.

Dziś w Trójce - o sztuce. Wydział Malarstwa warszawskiej ASP świętuje 60 lecie istnienia. Nasz program jest patronem obchodów. W porannej audycji - o Wydziale Wzornictwa. Blisko Trójki, przy Myśliwieckiej 8, kształcą się przyszli projektanci.

Z naszym korespondentem w Kijowie porozmawiamy o decyzji prezydenta Ukrainy. Wiktor Juszczenko rozwiązał parlament.

Przejrzymy prasę - krajową i zagraniczną. Będzie spotkanie z redaktorem Jerzym Jachowiczem. A przed 9 - w Urywkach z rozrywki - Wojciech Zimiński.

 

Zapraszamy - Marcin Łukawski i Maja Borkowska

Czytaj także

Marsz do szkół!

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2009 13:19
Mimo cięć budżetowych oraz sprzeciwu specjalistów i rodziców, minister edukacji chce wysłać 6-latki do szkół.
rozwiń zwiń

Czytaj także

O zmianach w ustawie oświatowej

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2007 17:45
O konsekwencjach zmian w ustawie oświatowej rozmowa z przewodniczącą sejmowej komisji edukacji Krystyną Szumilas z PO i Krzysztofem Bosakiem z LPR.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Manifestacje nauczycieli z stolicy

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2008 17:45
Wielotysięczna manifestacja nauczycieli w stolicy ma pokazać ich determinację w walce o wyższe płace. Odpowiedź resortu - dajemy tyle, ile mamy. Gośćmi będą wiceminister edukacji Krystyna Szumilas i prezes ZNP Sławomir Broniarz.
rozwiń zwiń