24 września 2007

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2007 06:00
Poranna audycja "Zapraszamy do Trójki" codziennie od 6:00. Przedstawiamy informacje z kraju i zagranicy. Ciekawostki, praktyczne porady, interesujące komentarze. W Salonie Politycznym Trójki goście - nie tylko, choć przede wszystkim, ze świata polityki. Czekamy także na Państwa opinie. ranek@polskieradio.pl

W audycji - o rozpoczynającej się wizycie prezydenta Lecha Kaczyńskiego w USA. Będzie też podsumowanie politycznego weekendu. O czym mówili politycy? "Trójka przekracza granice" - ponownie z Afryki - tam Dariusz Rosiak. I kilka słów o zakończonym 32. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

 

Zapraszam

Marcin Łukawski

Czytaj także

Prezydent nie podpisze ustawy medialnej

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2009 20:24
"Ustawa ma liczne wady i powinna zostać zakwestionowana."
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezydent: państwo nie jest w dobrej kondycji

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2010 17:40
Prezydent Lech Kaczyński uważa, że nasze państwo nie jest w dobrej kondycji. W rozmowie z Informacyjną Agencją Radiową tłumaczył, że rządząca formacja liberalna ma inny typ wrażliwości i wyobraźni, jeśli chodzi o państwo. Obowiązuje myślenie: im mniej państwa tym lepiej dla obywateli. Tymczasem, zdaniem Lecha Kaczyńskiego, teza ta nie jest zasadna. "Państwo jest najsprawniejszym organizatorem sprawiedliwości społecznej", tłumaczył prezydent.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lech Kaczyński gratuluje Polakom wyjścia z kryzysu

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2009 21:16
Prezydent Lech Kaczyński ocenił w czwartek w swoim orędziu noworocznym, że 2009 był rokiem niełatwym, ale dzięki wysiłkowi i optymizmowi Polaków nasz kraj wyszedł z kryzysu gospodarczego "prawie obronną ręką".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Wypych o polskiej prezydencji

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2010 08:42
Lech Kaczyński będzie walczył o silną pozycję Polski w Unii Europejskiej - zapowiedział Paweł Wypych z Kancelarii Prezydenta.
rozwiń zwiń