ZD3

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2008 16:00
Czy ustawa medialna stała sie kartą przetargową między Platformą Obywatelską a SLD. dziś o tym czy lewica wraz z PO przegłosują w Sejmie prezydenckie weto.

Czy ustawa medialna stała się kartą przetargową między Platformą Obywatelską a SLD. Dziś o tym czy lewica wraz z PO przegłosują  w Sejmie prezydencie weto.

Ponadto o raporcie Najwyższej Izby Kontroli na temat realizacji unijnego projektu  ochrony środowiska Natura 2000, o planach poszukiwań najsłynniejszego okrętu podwodnego ORP "Orzeł" zaginionego w niewyjaśnionych okolicznościach w 1940 roku. Będzie też o anonimowym telefonie alarmowym 116 dla świadków przemocy.

Zapraszam Robert Kanereit

Czytaj także

Napieralski o mediach publicznych

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2010 08:55
W najbliższym czasie SLD zaprezentuje projekt ustawy o mediach publicznych. Przewodniczący Sojuszu Grzegorz Napieralski zapewnił w "Sygnałach Dnia" w Programie Pierwszym Polskiego Radia, że propozycja Sojuszu jest krótka, ale - jak to ujął - "znakomita i rzeczowa".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ustawa medialna

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2009 17:45
Gościem będzie szef klubu Platformy Obywatelskiej Zbigniew Chlebowski. Porozmawiamy m.in. o ustawie medialnej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Losy ustawy medialnej przesądzone - Sejm zatwierdzi projekt.

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2009 17:45
PO-PSL-SLD za, PiS przeciw. Wydaje się, że losy ustawy medialnej są przesądzone - Sejm nie odrzuci projektu. Ale może go poprawić. O projekcie porozmawiam z posłankami - Urszulą Augustyn z PO i Elżbietą Kruk z PiS.
rozwiń zwiń

Czytaj także

PO i PiS na temat ustawy medialnej

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2009 17:45
Regionalizacja zadań i misji TVP, odpartyjnienie i likwidacja abonamentu - to według PO istota nowej ustawy medialnej. Wedłu PiS projekt to zmach na media.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ustawa medialna: twórcom nie podoba się projekt PO

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2010 20:16
31 osób, głównie ze środowisk twórczych i organizacji pozarządowych, zapisało się do głosu w czasie publicznego wysłuchania projektu noweli ustawy o rtv, autorstwa PO.
rozwiń zwiń