X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zapraszamy do Trójki - popołudnie

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2009 16:00
O planach MEN-u na nadchodzący nowy rok szkolny, o wynikach wyborów w Afganistanie, o planach awaryjnych ratowania polskich stoczni i tarczy antyrakietowej . To niektóre tematy dzisiejszej popołudniówki . Zobacz więcej....
Audio

      Katarczycy prawdopodobnie dzisiaj jednak nie przyjadą do Polski. Czy jest więc jeszcze szansa na inwestora dla polskich stoczni? O tym między innymi Minister Skarbu Aleksandre Grad rozmawiał z posłami z Komisji Skarbu. Było gorąco ale jednak bez efektów....

      Polska prasa pisze dziś o tym, że w Polsce i Czechach Amerykanie nie zaistalują . tak jak deklarowali, elementów tarczy antyrakietowej. Czy potwierdzają to Amerykanie? Sprawdzimy to u żródeł czyli u naszego korespondenta w Stanach Zjednoczonych.

      Będzie też o pierwszych wynikach wyborów w Afganistanie . Wrócił stamtąd dr Piotr Balcerowicz z UW. Przed 17.00 o swoich obserwacjach opowie na naszej antenie .

      Nie zabraknie również opowieści naszych kolegów motocyklistów z Miami . Poznamy równiez pewna rodzinę mieszkającą w Chinach....Mąz Anglik, żona Polka a dzieci uczą się w chińskiej szkole.

      Robert Kantereit. Zapraszam.

Czytaj także

Rządowe pomysły dla bezrobotnych stoczniowców

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2010 19:16
Stoczniowi związkowcy z Solidarności rozmawiali w środę Warszawie z przedstawicielami rządu o problemach zwolnionych z zakładów w Gdyni i Szczecinie pracowników.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rząd upadł z powodu Afganistanu: nowe wybory latem

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2010 18:45
Rząd Holandii upadł, bo współrządząca Partia Pracy zawetowała przedłużenie misji w Afganistanie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kupcy mogą już oglądać majątek stoczni Gdynia

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2010 00:12
Inwestorzy będą mogli zapoznawać się od poniedziałku do 6 września z wystawianymi w przetargach aktywami majątku stoczni Gdynia, które nie znalazły w ubiegłym roku nabywców - wynika z zamieszczonego w poniedziałkowej prasie ogłoszenia dot. stoczni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Aleksander Szczygło

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2007 08:13
Efektem końcowym afgańskiej misji ma być Afganistan, który nie jest problemem dla świata i nie jest wylęgarnią terroryzmu oraz produkcji opium.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Rząd realizuje politykę nawet nie Komisji Europejskiej, a..

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2008 09:18
...podrzędnego urzędniczyny brukselskiego, który nie wahał się powiedzieć: poczekajcie, aż te stocznie upadną, a wtedy sobie je kupicie za bezdurno”
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dziś sądny dzień dla szczecińskiej stoczni

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2010 12:31
Dziś okaze się, czy pojawi sie ratunek dla Stoczni Szczecińskiej Nowej - spółka bardzo liczy na inwestora.
rozwiń zwiń