X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Katarzyna Nosowska: pozytywne słowa pozwalają nam rozwijać się i wzrastać

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2019 17:21
– Trudne momenty życiowe w ostatnich latach sprawiły, że czułam, jakbym dotarła do ściany. Miałam dwie możliwości: albo uwić gniazdo z kołdry i tam dożyć, albo wziąć się z życiem za bary i stać się swoim przyjacielem – opowiadała Katarzyna Nosowska.
Audio
  • Katarzyna Nosowska o kampanii "Dobry głos dla firm" (Zapraszamy do Trójki – popołudnie)
Katarzyna Nosowska
Katarzyna NosowskaFoto: mat. prasowe

– Wybrałam to drugie, bo wierzę w dobry świat – dodała artystka w rozmowie z Agnieszką Szwajgier. Katarzyna Nosowska jest twarzą kampanii "Dobry głos dla firm", która zachęca, żeby dzielić się pozytywnymi wrażeniami, szczególnie na stronach małych firm, dla których taki komentarz wiele znaczy.

– Pozytywne słowa pozwalają nam rozwijać się i wzrastać. Dawanie pozytywnego sygnału małym firmom, które potrzebują naszego wsparcia, sprawia, że ten lokalny biznes może lepiej się rozwijać. Wypowiedzenie dobrego słowa trwa kilka sekund, nic nie kosztuje, a może sprawić, że drugi człowiek rozkwitnie – podkreślała wokalistka.

Z pozytywnych komentarzy pozostawionych na profilach różnych firm Katarzyna Nosowska stworzy siedem piosenek, które mają jeszcze bardziej zachęcić odbiorców do dzielenia się nie tylko negatywnymi opiniami, ale też dobrymi wrażeniami.

O tym, jak wyglądają twarze ludzi, którzy słyszą coś miłego na swój temat, jakie są trzy najważniejsze słowa, którymi możemy obdarować innych, i o tym, czy w każdym z nas rzeczywiście jest coś pięknego Katarzyna Nosowska mówiła w audycji "Zapraszamy do Trójki".

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki – popołudnie 
Prowadzi: 
Patrycjusz Wyżga
Autorka rozmowy: Agnieszka Szwajgier 
Gość: Katarzyna Nosowska (wokalistka)
Data emisji: 12.03.2019
Godzina emisji: 16.51

Czytaj także

Katarzyna Nosowska: to najbardziej intymna i solowa robota, jakiej się podjęłam

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2018 21:00
W księgarniach pojawiła się właśnie książka Katarzyny Nosowskiej "A ja żem jej powiedziała…". O czym opowiada?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Katarzyna Nosowska: nie mam nie wiadomo jakich ambicji

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2018 19:00
Przed tygodniem Katarzyna Nosowska, która właśnie wydała solową płytę zatytułowaną "Basta", mówiła w m.in. o nauce mówienia "nie" w życiu. – Naszedł taki moment w życiu, żeby zadać sobie kilka ważnych pytań – mówiła tydzień temu artystka.
rozwiń zwiń