Zd3 Popołudnie

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2009 16:00
Mówił, że jeszcze 20 lat temu nie śmiał nawet o tym marzyć! A teraz jest najważniejszą postacią Parlamentu Europejskiego.

      Jerzy Buzek, zawsze skromny podkreśla, że na jego wizerunek przewodniczacego PE będzie ciężko pracował cały sztab ludzi. Dziś w popołudniówce opowie o tym jak od wtorku zmieniło się jego życie.

      Przeniesiemy się ponadto na Pola Grunwaldzkie. Do boju szykują się tam zaciężne wojska polskie i litewskie. Naprzeciw staną Krzyżacy. Kto wygra tę bitwę?

      Ponadto relacja z Rajdu Rowerowego w Druskiennikach. Są tam nasi reporterzy-kolarze , którzy godnie będą reprezentować Trójkę.

      Zajmiemy się też historią pewnego ogłoszenia..."Niepijącą ekipę budowlaną górali zatrudnię...:)"

      Do usłyszenia na antenie Trójki. Robert Kanteriet.

Czytaj także

Toruń: dwudniowe Forum Gospodarcze

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2010 10:34
Gośćmi toruńskiej konferencji będą m.in. przewodniczący Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek, wicepremier Waldemar Pawlak, minister skarbu Aleksander Grad, minister spraw wewnętrznych i administracji Jerzy Miller i były premier Józef Oleksy. Nie zabraknie także biznesmenów i naukowców.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ostry spór w Unii. Buzek krytykuje plany Ashton

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2010 20:11
Przewodniczący Parlamentu Europejskiego krytykuje projekt przyszłego korpusu dyplomatycznego zaprezentowany przez unijną minister spraw zagranicznych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Buzek pyta w Sejmie o rolę Polski w Unii

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2010 06:49
Buzek zamierza przedstawić w Sejmie priorytety swojej kadencji i rozmawiać z posłami m.in. o Traktacie z Lizbony.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Opozycja krytykuje MSZ za "miękki" styl

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2010 19:30
Kluby Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego poparły politykę zagraniczną rządu. Podczas sejmowej debaty nad informacją szefa MSZ Radosława Sikorskiego o priorytetach polityki zagranicznej działania ministra skrytykowali natomiast przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości oraz klubu Lewicy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Brytyjski deputowany znów szokuje. "Ma Pan charyzmę mopa, wygląd bankowca"

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2010 06:35
Brytyjski eurosceptyk zasiadający w Parlamencie Europejskim Nigel Farage znów zaszokował eurodeputowanych. Jego wypowiedź podczas wizyty Hermana Van Rompuya spowodowała interwencję belgijskiego premiera i sprowadziła na eurodeputowanego kłopoty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Żegnają Grzegorza Dolniaka. On dbał o Zagłębię

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2010 15:23
W będzińskim kościele Świętej Trójcy rozpoczęła się msza pogrzebowa wiceprzewodniczącego klubu PO Grzegorza Dolniaka, który zginął w katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem. Mszy przewodniczy biskup sosnowiecki Grzegorz Kaszak.
rozwiń zwiń