Zapraszamy do Trójki - popołudnie

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2009 16:00
Franciszek Smuda może . To spróbujmy i my! Trener reprezentacji przez dwa miesiace będzie pracował za darmo. Kontrakt podpisuje dopiero w grudniu.

Setki ton broni znaleziono na pokładzie statku , który został  zatrzymany przez izraelskie wojsko! Statkiem dowodził Polak. Wśród załogantów byli też Polacy.  

Odcinanie internetu bez decyzji sądu! Taką dyrektywę uchwalił Parlament Europejski . Jeśli ściągasz z sieci filmy, programy komputerowe musisz liczyć się z szybkim ukaraniem. Oczywiście z zachowaniem praw konsumenckich . Ale kara jest nieunikniona!       

Franciszek Smuda może . To spróbujmy i my! Trener reprezentacji przez dwa miesiące będzie pracował za darmo. Kontrakt podpisuje dopiero w grudniu. Czy my byśmy tak potrafili?

Dziś jak w kazdy czwartek wizyta u naszych przyjaciół z Klubu Miłośników Trójki. Dzis zajrzymy do Krakowa.

 

Robert Kantereit zapraszam.

Czytaj także

Tytoń powołany do kadry Smudy

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2010 16:45
Występujący w holenderskiej Rodzie Kerkrade bramkarz Przemysław Tytoń został powołany przez selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Znamy skład na Bułgarię (Posłuchaj)

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2010 19:54
Selekcjoner polskiej kadry ogłosił skład na spotkanie towarzyskie z Bułgarią. Mecz zostanie rozegrany w środę na stadionie Polonii w Warszawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Franciszek Smuda nie boi się Hiszpanów

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010 20:30
Wszyscy, oprócz kontuzjowanego Łukasza Piszczka, są gotowi do gry we wtorkowym piłkarskim meczu towarzyskim z Hiszpanią w Murcji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dwa gole Adama Matuszczyka dla FC Koeln

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2010 20:29
Adam Matuszczyk zdobył dwa gole dla FC Koeln w wygranym 2:0 wyjazdowym meczu niemieckiej ekstraklasy z Hoffenheim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Adam Matuszczyk powołany do kadry

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2010 16:56
Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Franciszek Smuda powołał 21-letniego Adama Matuszczyka z FC Koeln na towarzyskie mecze z Finlandią (29.05), Serbią (2.06) i Hiszpanią (8.06).
rozwiń zwiń