X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zapraszamy do Trójki

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2008 16:00
Na uczelniach w całym kraju trwa sesja poprawkowa. Tymczasem samorząd studentów Uniwersytetu Wrocławskiego uważa, że egzaminy na studiach są za trudne. Dlatego do regulaminu studiów chce wprowadzić taki oto zapis- w przypadku nie zdania egzaminu przez 90 procent studentów, egzamin byłby anulowany i powtórzony. Co na to władze uczelni? Zajmiemy się sprawą w dzisiejszym programie.
Audio

"Wielu z nas nie ma nawet zdolności kredytowej, by kupić mieszkanie" - tak twierdzą sędziowie i na znak protestu przeciwko niskim zarobkom w przyszłym tygodniu zapowiadają "dzień bez wokand". W Krakowie nie odbędzie z tego powodu jedna trzecia rozpraw sądowych. Więcej na ten temat w dzisiejszej audycji.

Będzie też o quadach- popularnych pojazdach rekreacyjno wypoczynkowych. Coraz więcej z nich jeździ bowiem po publicznych drogach, powodując zagrożenie dla siebie i innych użytkowników.

Zapraszam- Kuba Strzyczkowski

Czytaj także

Because we are your friends

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2010 02:00
Dziś, jak co egzaminacyjny sezon, atelier z myślą o tych, którzy twórczo spędzają noc. W książkach, notatkach, zeszytach. Z kawą i nie chcemy wiedzieć czym jeszcze :) Jesteśmy z Wami!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zapraszamy do Trójki - popołudnie

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2010 16:00
Wyrok w sprawie Komorowski-Kaczyński uchylony! Gorące chwile na finiszu kampanii. Jak głosować? Czy kwiatki na karcie do głosowania przeszkodzą? Sprawdzimy.
rozwiń zwiń