Zd3 Ranek

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2009 16:00
O jej zachowanie w naturalnym kształcie apelowało 150 tys osób. Obwodnica Augustowa ominie chronioną dolinę rzeki Rospuda. O tym sukcesie ekologów rozmawiać będziemy z Ministrem Środowiska prof. Maciejem Nowickim .

Burmistrza Augustowa Kazimierza Kożuchowskiego zapytamy o to jaka trasą będzie przebiegać odwodnica wokół Augustowa.

            Ministerstwo Obrony chce zwiększyć liczbę polskich żołnierzy w prowincji Ghanzi, która uważana za jedną z najbardziej niespokojnych  w Afganistanie. Bo rebelianci mogą wkrótce nasilić ataki na wojska Nato. W Zd3 połączymy się z naszym specjalnym wysłannikiem w Afganistanie.

            Ponadto w popołudniówce o nowych radiowych serwisach dla kierowców i przypadku pewnej słuchaczki , której do ogródka wjeżdzają tiry. Będzie też coś dla miłośników kotów.

            Zapraszam Adam Piśko.

Czytaj także

Augustów - letnia stolica Trójki

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2010 10:01
Augustów - miasto założone przez króla Zygmunta Augusta na mocy przywileju lokacyjnego nadanego w Wilnie 17 maja 1557 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koegzystencja jest możliwa

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2008 09:30
Chcemy przy okrągłym stole doprowadzić do analizy wielokryterialnej, uwzględniającej różne kryteria: społeczne, przyrodnicze, techniczne i ekonomiczne
rozwiń zwiń

Czytaj także

W sprawie Rospudy czas na profesjonalistów

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2008 08:11
Nie chcemy demagogii, chcemy bardzo konkretnych danych popartych największymi autorytetami w Polsce, dopiero wtedy możemy podjąć decyzję.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dolina Rospudy - który wariant?

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2007 07:39
Gościem jedynki jest Jan Szyszko, minister środowiska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wspólny mianownik możliwy

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2007 07:15
Powinniśmy zabiegać o to, by ta konstytucja w sprawach dla nas istotnych, czyli wspólnej polityki zagranicznej czy bezpieczeństwa energetycznego, stawiała te problemy niezwykle mocno jako problemy XXI wieku. Tak że chyba wspólny mianownik jest możliwy.
rozwiń zwiń