X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Święta bez Granic 2019 coraz bliżej. Kiedy rusza akcja?

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2019 17:10
– W ramach akcji Święta bez Granic 2018 przeprowadzonej w grudniu ubiegłego roku na konto Fundacji Świętego Mikołaja wpłynęła kwota 1 200 174 złotych i 85 gr – przypomniał Kuba Strzyczkowski.
Audio
  • Kolejna akcja Święta bez Granic przed nami. Jakie wsparcie zapewniły dzieciom jej poprzednie edycje? (Zapraszamy do Trójki – popołudnie)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/evers

– Dziękuję bardzo wszystkich Słuchaczom Trójki, którzy wysyłali SMS-y, licytowali przedmioty. Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy zrobić naprawdę bardzo dużo. Chciałam bardzo Państwu podziękować w imieniu tych dzieci, które są 1500 km od Warszawy, na wschodzie Ukrainy. To są dzieci, które często musiały wraz z rodzicami zostawić swoje domy i uciekać w wyniku działań wojennych – mówiła w popołudniowym "Zapraszamy do Trójki" Izabela Stawicka z Fundacji Świętego Mikołaja

Działania na rzecz dzieci z Mariupola trwają od początku roku, organizacja planuje prowadzić je przez dwa kolejne lata, bo jak przyznaje rozmówczyni Kuby Strzyczkowskiego potrzeby są ogromne. Fundacja wciąż obecna jest także w Aleppo, Święta bez Granic 2017 wsparły właśnie tę działalność. – Tam też cały czas Święty Mikołaj działa, prowadzi szkoły i świetlice. O tym wszystkim mogą Państwo przeczytać na naszej stronie mikolaj.org.pl. To wszystko udało się zrobić także dzięki Państwu – podkreśliła Izabela Stawicka.

Niebawem ukaże się płyta z nową piosenką Przyjaciół Karpia, premiera odbędzie się w Trójce 29 listopada. Dochód ze sprzedaży płyty przekazany zostanie Fundacji Świętego Mikołaja. Dzięki osobom, które w zeszłym roku płytę, 98 dzieci z Mariupola mogło pojechać na pierwsze w swoim życiu wakacje poza miasto.

W ramach akcji Święta bez Granic 2019 będziemy zbierali fundusze dla zdolnych dzieci z niezamożnych rodzin. – Mamy wielu stypendystów w Polsce, prawdziwe diamenty. Musimy pomóc je oszlifować. Dzieci potrzebują pieniędzy na zajęcia dodatkowe, na kółka zainteresowań, na codzienne szkolne wydatki, bez których sobie nie poradzą – przyznała przedstawicielka fundacji. 

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki – popołudnie 
Prowadzi:
 Kuba Strzyczkowski
Gość: Izabela Stawicka (Fundacja Świętego Mikołaja)
Data emisji: 15.11.2019
Godzina emisji: 16.50

gs

Czytaj także

Ponad milion złotych od słuchaczy Trójki w ramach akcji Święta bez Granic

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2017 10:06
Akcja "Święta bez granic 2016" Programu 3 Polskiego Radia dobiega końca. Z licytacji na antenie, wpłat słuchaczy i wiadomości SMS udało się do tej pory zebrać dokładnie 1.022.872 zł. Kwotę tę, powiększoną o wciąż napływające charytatywne SMS-y oraz dochód ze sprzedaży specjalnej Trójkowej płyty otrzyma uzdolniona młodzież z niezamożnych rodzin – stypendyści Fundacji Świętego Mikołaja.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Święta bez Granic 2017. Podsumowanie akcji charytatywnej

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2018 17:24
Akcja "Święta bez Granic 2017" zakończona – ponad 1,2 miliona złotych od słuchaczy Trójki dla dzieci z Aleppo.
rozwiń zwiń