X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tylko u nas: relacje z ekstremalnego eksperymentu

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2013 13:33
Na pewno przetrwa, ale boimy się o niego. Paweł Drozd bierze udział w akcji surwiwalowej "Od zmierzchu do świata”. Zapakował plecak, niezbędne akcesoria, ciepłe ubrania i pojechał do lasu. Relacje z tego przedsięwzięcia m.in. w popołudniowym programie Trójki.
Tylko u nas: relacje z ekstremalnego eksperymentu
Foto: Glow Images/East News

Przebieg eksperymentu "Od zmierzchu do świtu" będzie transmitowany na żywo na antenie Trójki w środę, 20 lutego od godz. 16.00 do 22.00 oraz w czwartek, 21 lutego od 6.00 do 8.00.

Ponadto w "Zapraszamy do Trójki - popołudnie" o nowym składzie rządu, o systemie Goal-Line, czyli elektronicznej rejestracji bramek podczas meczów piłkarskich, i o tym, jak starsi ludzie radzą sobie z przemocą.

Zapraszamy od 16.00 do 19.00,

Krystian Hanke i Roma Leszczyńska 

Zobacz więcej na temat: Paweł Drozd