X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak pomóc osieroconym dzieciom?

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2015 21:55
"Dzieci radzą sobie same tylko w bajkach. Pomóż więc osieroconym dzieciom" - to hasło dwunastej już ogólnopolskiej kampanii społecznej "Hospicjum to też życie".
Audio
  • Goście Elżbiety Korczyńskiej o tym, jak pomagać dzieciom w żałobie (Na wyciągniecie ręki/Trójka)
Strona Tumbo pomaga, czyli jak pomóc dzieciom, które straciły najbliższych?
Strona "Tumbo pomaga", czyli jak pomóc dzieciom, które straciły najbliższych?Foto: Shlomit Wolf/unsplash/domena publiczna

Symbolem kampanii jest pomarańczowy słonik Tumbo, czyli maskotka Funduszu Dzieci Osieroconych. Co jest najważniejsze w kontakcie z osieroconym dzieckiem? Jak można pomóc w takiej sytuacji? Mówią o tym goście zaproszeni przez Elżbietę Korczyńską.

***

Tytuł audycji: Na wyciągnięcie ręki
Autorka: Elżbieta Korczyńska
Goście: Jolanta Leśniewska (dyrektor wykonawczy Fundacji Hospicyjnej), Wioletta Bieszczad (psycholog), Honorata Gajka (mama korzystająca z pomocy Funduszu Dzieci Osieroconych), Andżelika Wojtasiewicz (Otwockie Towarzystwo Opieki Paliatywnej)
Data emisji: 2.11.2015
Godzina emisji: 18.35

mp/mk

Czytaj także

Deficyt kontaktu z naturą u dzieci?

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2015 11:20
- Krzaki, zarośla, młodzieńcze wycieczki w nieznane... Wydaje się, że dzisiejsi rodzice chcieliby uchronić swoje pociechy przed czymś, co jest naturalne i typowe dla okresu dzieciństwa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Badabada - pomóc dzieciom z autyzmem

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2015 19:02
"Badabada" to ogólnopolski program wczesnego wykrywania autyzmu u dzieci. Program realizuje Fundacja Synapsis, a wszystko zaczęło się od akcji Trójki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Parentyfikacja - gdy dziecko musi być rodzicem

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2015 03:20
- Dziecko może wykonywać dla rodziny zadania, które przekraczają jego możliwości i funkcje bycia dzieckiem - wyjaśnia psycholog prof. Katarzyna Schier.
rozwiń zwiń