X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

22 grudnia 2007

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2007 12:00
Dwa ostatnie tegoroczne raporty poświęcamy podsumowaniu roku i spojrzeniu na następne 12 miesięcy. Dziś Europa, Ameryka Południowa i sport.
Audio

Dwa ostatnie tegoroczne raporty poświęcamy podsumowaniu roku i spojrzeniu na następne 12 miesięcy. Dziś na początek Europa po roku 50-lecia integracji, podpsianiu traktatu reformującego i owtarciu granic. Czy w 2008 Unia Europejska znajdzie pomysła na samą siebie?   

Ameryka Południowa to kontynent nierówności społecznych, nowych projektów rewolucyjnych i ciągle niezakonczoncyh wojen partyzanckich. Ale także kontynent sukcesu krajów takich jak Chile i Argentyna. Kto podyktuje tu rozwój wypadków w nadchodzącym roku?

Współczesny sport jest jak to miliony kibiców, miliardy dolarów i kłębek sprzecznych interesów politycznych. Kto wygra w roku Euro 2008 i olimpiady w Pekinie?  

 

Czytaj także

Europa idzie tempem "pijanego ślimaka"

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2010 12:02
Europa potrzebuje nowego Churchilla, który językiem "krwi, potu i łez" wytłumaczyłby, że radykalne zmiany są niezbędne, jeśli obecny wysoki poziom życia ma być utrzymany - sądzi brytyjski publicysta Timothy Garton Ash.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Janusz Korwin-Mikke

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2007 08:13
Jeżeli Niemcy - przy potężnej gospodarce, wspaniałych technikach - mają tempo wzrostu 1 proc., to jest to kompletna kompromitacja. Łączenie się z takim trupem, jak Niemcy, to jest po prostu wstyd.
rozwiń zwiń

Czytaj także

28 lutego 2009

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2009 12:00
Obama zapowiada naprawę gospodarki USA, w Europie każdy dba o własne interesy, a Pakistan sypie sie na naszych oczach. Świat jak co tydzień.
rozwiń zwiń