"Zagadkowa niedziela" jedzie na wieś

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2016 17:40
Czy trzeba wyjechać na koniec świata, aby mieć cudowne wakacyjne wspomnienia? Nie trzeba! Można zamienić życie miejskie na wiejskie.
Audio
  • "Zagadkowa niedziela" jedzie na wieś (Zagadkowa niedziela/Trójka)
Wakacje na wsi mogą być wspaniałą przygodą
Wakacje na wsi mogą być wspaniałą przygodąFoto: Glow Images/East News

Wiele lat szukała, aż znalazła... maleńką wioskę, zagubioną wśród rzepakowych pól. To cud, że udało się ją odnaleźć... To jej miejsce na ziemi przez przypadek wypatrzone podczas lotu balonem. Gąsiorowo, tak akurat się nazywa, ale mogłoby nazywać się jakkolwiek inaczej, byleby było prawdziwą wsią, gdzie o poranku pieją koguty, a krowy dają znak, że najwyższy czas, by odprowadzić je na pastwisko...

Czy trzeba wyjechać na koniec świata, aby mieć cudowne wakacyjne wspomnienia? Nie trzeba! Doskonale o tym wie Adriana Machnacz, która życie miejskie z radością zamieniła na wiejskie i stała się prawdziwą miłośniczką przepięknych Kurpi Białych. Opowiedziała nam o nich w "Zagadkowej niedzieli". Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Zagadkowa niedziela
Prowadzi: Kasia Stoparczyk
Gość: Adriana Machnacz
Data emisji: 31.07.2015
Godzina emisji: 8.07

mp

Czytaj także

Dariusz Bugalski o Januszu Korczaku

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2016 11:00
Niedługo świętować będziemy kolejną rocznicę Jego urodzin. To dobry powód do tego, by porozmawiać o człowieku, który wiedział, że "Nie ma dzieci, są ludzie", i że "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat!".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zagadkowa wyprawa w nieznane

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2016 11:17
Jak wygląda nic? Po co wymyślono czas? Ile waży Ziemia? Po co komu martwe drzewo w lesie? Po co są te piegi i pieprzyki?
rozwiń zwiń