X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

w mbk 13 lutego 2007

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2007 22:00
Teatr Witkacego w Zakopanem w przyszłym tygodniu obchodzi 22 urodziny - dla nas to znakomity pretekst, by porozmawiać znów o tym Teatrze
Audio

Teatr Witkacego w Zakopanem w przyszłym tygodniu obchodzi 22 urodziny - dla nas to znakomity pretekst, by porozmawiać znów o tym Teatrze i powrócimy do rozmów w tygodniu urodzinowym. Z półdniowej wyprawy do Zakopanego przywiozłam sporo nagrań.

W tę sobotę natomiast, w Warszawie - premiera, o której - głośno już. To "Anioły w Ameryce" - spektakl TR Warszawa, w reżyserii KRZYSZTOFA WARLIKOWSKIEGO. Reżyser - mimo, że przedstawienie jest bardzo pracochłonne / ma trwać ok. 6 godzin / znalazł czas dla nas i wczoraj pokazał dziennikarzom fragmenty spektaklu oraz odpowiadał na pytania. MBK reprezentowała SYLWIA DOMAŃSKA i dzięki jej zaangażowaniu będą mogli Państwo posłuchać głosu reżysera oraz...tak, po raz pierwszy w jego teatrze występującego - MAĆKA STUHRA / to - jak Państwo może zauważyli z kolei jeden z naszych ulubieńców - człowiek "gotowy na wszystko":)/.

Ja - natomiast - miałam szansę rozmawiać długo i "przyjemnie" z tłumaczem sztuki, aktorem - JACKIEM PONIEDZIAŁKIEM. To nagranie powstało latem, kiedy Jacek czytał u nas powieść M.Świetlickiego i nie udało mi się go zaprezentować w całości. Dziś - najwyższy czas sięgnąć po to prawie już archiwalne nagranie.

Zapraszam.

Baszka Marcinik.

... a w finale wydania - 20 fragment powieści PAWŁA HUELLE, pt. "Ostatnia Wieczerza". Drugi z głównych jej bohaterów - Jan Wybrański - jedzie zatłoczonym miastem i ...

Czytaj także

Nowy Teatr Nowy

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2008 12:35
W inauguracyjnym repertuarze Nowego Teatru przewidziano m.in. pokaz spektaklu Alvisa Hermanisa z Rygi, ośmiogodzinne widowisko w reżyserii Krystiana Lupy „Factory 2” oraz liczne koncerty i odczyty. Najważniejszym wydarzniem tego sezonu będzie premiera sztuki Krzysztofa Warlikowskiego „(A)pollonia”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anioły w Ameryce

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2007 10:35
Warlikowski zręcznie teatralizując "Anioły w Ameryce", nie tworzy ważnego spektaklu, ale rzetelną adaptację ważnego dramatu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

w mbk 22 lutego 2007

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2007 22:00
TEATR im. Stanisława Ignacego Witkiewicza - raz jeszcze.
rozwiń zwiń