X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Bój się cukru. Idź do kina

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2016 15:45
- Moja reakcja po obejrzeniu filmu "Cały ten cukier" była taka, że pobiegłam do lodówki i zaczęłam czytać etykiety. I przeraziło mnie to, co odkryłam - mówiła w Trójce Joanna Sawicka.
Audio
  • Ryszard Jaźwiński i jego goście mówią m.in. o filmie "Cały ten cukier" (Trójkowo, filmowo/ Trójka)
Twórcy filmu Cały ten cukier udowadniają, że cukier często czai się tam, gdzie się go zupełnie nie spodziewamy (na zdjęciu kadr z filmu)
Twórcy filmu "Cały ten cukier" udowadniają, że cukier często czai się tam, gdzie się go zupełnie nie spodziewamy (na zdjęciu kadr z filmu)Foto: mat. promocyjne

Cukier jest najczęściej spożywaną substancją. Jak to się stało, że zdominował naszą dietę i kulturę? Jakie są tego skutki dla naszych umysłów i ciał? "Cały ten cukier" to film, który właśnie o tym mówi. Reżyser Damon Gameau przeprowadził niezwykły eksperyment, żeby pokazać, w jaki sposób obecna w tytule substancja wpływa na człowieka. Film jest jednocześnie zabawny i pouczający, mówi o problemach przemysłu cukrowniczego, a także o tym, na których półkach w supermarketach są niebezpieczne produkty. 

- Okazało się, że właściwie w każdym produkcie w mojej lodówce był cukier. Dało mi to do myślenia - przyznała Joanna Sawicka. Przedstawicielka dystrybutora filmu opowiadała też o kulisach powstawania obrazu, w tym o eksperymencie, któremu postanowił poddać się reżyser.

***

Tytuł audycji: Trójkowo, filmowo
Prowadzi: Ryszard Jaźwiński
Goście: Joanna Sawicka (firma Spectator),
Janusz Gajos (aktor), Itay Tiran (aktor), 
Dorota Kędzierzawska (reżyserka), Arthur Reinhart (operator filmowy)
Data emisji: 20.03.2016
Godzina emisji: 14.07

ei/mc

Czytaj także

Janusz Gajos o nowej formie w kinie

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2016 13:00
- Byłem ciekaw Małgośki Szumowskiej: jak ona postępuje z aktorem, co ma mu do powiedzenia - mówi o roli w filmie "Body/Ciało" Janusz Gajos. Dlaczego ten obraz jest według aktora przejawem nowej formy kina?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Reżyserka "Niewinnych": chciałam być blisko prawdy

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2016 11:55
- Historia dzieje się na północy Polski, a ja chciałam być jak najbliżej faktów. Zorientowałam się, że znalezienie w Polsce odpowiedniego klasztoru i praca z polskimi aktorkami oraz ekipą spowoduje, że ten film będzie prawdziwy - mówi Anne Fontaine.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premiery filmowe okiem Ryszarda Jaźwińskiego

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2016 19:08
Przed nami filmowy zestaw przedświąteczny. Na kilka z premier tego tygodnia na pewno warto zwrócić uwagę.
rozwiń zwiń